Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 48
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
Екскурсійні тури. : від 65 €

 автобусВиїзди на 2019 р.:  08.03, 22.03, 05.04, 19.04, 03.05*, 17.05, 31.05, 14.06*, 28.06*, 12.07, 26.07, 09.08, 23.08*, 06.09, 20.09, 04.10, 18.10, 01.11, 15.11, 29.11...

 * -  На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата.

 Львів-Краків-Велічка-Закопане або Енерджіландія-ЛьвівЧому саме із нами: у вартості туру  екскурсія по Кракову,

а також у програмі туру: культурна столиця Польщі-королівський Краків,

соляна перлина Польщі - Велічка, незабутнє - Закопане та термальні басейни

Вихідні у Польщі Вавель Краків

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

8, 22

05, 19

3*, 17

14*, 28*

12, 26

09, 23*

6, 20

4, 18

1, 15, 29

 * -  На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10 €.

ВАРТІСТЬ туру

 при оплаті:

 

Дорослі

 

Діти до 16 рр.

БІЛЬШЕ 5 ТИЖНІВ

70 €

65 €

БІЛЬШЕ 4 ТИЖНІВ

75 €

70 €

МЕНШЕ 4 ТИЖНІВ

80 €

75 €

доплата за SNGL-20 €

Гарантований аванс на екскурсії

10 €

 

 УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

1-й день

 

22:30- збір групи.

23:10 - виїзд  до Польщі. Нічний переїзд по території Польщі.

2-й день

 

    Пішохідна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою». Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

    Екскурсія на Вавельський пагорб (10€+ вх..кв. в Кафедральний собор та крипту – приблизно 4€ дорослі,  2€ - діти до 12рр.) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.),який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербець і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшановніших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

     Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічки** (10€ + вхідний квиток приблизно 20€ дорослі, 15€ діти до 12 рр. при групі не менше 20 чол. або при умові приєднання до збірної групи.  ), яка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці.

Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, яке складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички - єдиний гірничо-видобувний обєкт у світі, що від самого початку й до тепер не припиняв своєї роботи. Поселення. Вільний час.

Для любителів шопінгу запрошуємо відвідати самостійно:

1.    Галерею Краківську. До Ваших послуг більше як 200 магазинів, супермаркет, кафе, бари. www.galeria-krakowska.pl

2.    Найбільший в Кракові торговельно-розважальний комплекс BONARKA CITY CENTER www.bonarkacitycenter.pl. Тут ви зможете не тільки купити брендові речі, але і гарно провести час, скуштувати смачну кухню у  затишних ресторанчиках.

 Ночівля.

3-й день

 

Сніданок. Виселення. Пропонуємо на вибір факультативні поїздки:

1.   Поїздка в Закопане (15€)- зимову столицю Польщі, а також екологічно чисту відпочинкову зону, яка приймає туристів цілорічно. Тут Ви зможете побачити мальовничі краєвиди польських Татр, відчути неповторний колорит місцевих жителів (гуралів), побачити деревяну архітектуру.

Огляд панорами Татр із вершини гірського хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка (Папська дорога). Тут Ви зможете факультативно покататися на возах, запряжених кіньми, скутерах, посидіти в колибах, милуючись краєвидом Татр, купити сувеніри. На г. Поляна Шимашкова ми піднімаємося крісельним витягом, а з г. Губаловка спускаємося фунікулером (вх.кв на витяги оплачуються додатково).

Вільний час. Пропонуємо провести на гуральському базарі під г. Губаловка. Тут Ви зможете придбати сувеніри, купити гуральський сир (ощипек) і побачити багато цікавинок, а також прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на любителів солодощів чекають цукерні.

13:30- Переїзд на Буковину Татранську/Бялку Татранську (10€)Пропонуємо відвідати на вибір (право вибору за керівником):

1)Термальний комплекс «Terma Bania» (вх.кв. оплачуються дод.), який відкритий в 2011 р. Рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. (https://www.termabania.pl/terma)

2) Водний комплекс «Терма Буковинька» (вх.кв. оплачуються дод.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел із глибини 2500 м , температура -28-36° С(www.termabukowina.pl)

2. Найбільший парк розваг Польщі (парк відкритий з 06.04.19 до 27.10 19)– Енерджіландія **(при групі не менше 15 чол. - 10€ + вхідний квиток  109 zl/ дорослі, 59 zl/ діти зростом до 140 см.; при групі менше 15 чол. - 10€ + вхідний квиток  113,05 zl/ дорослі, 65,55 zl/ діти зростом до 140 см.  Ціни на вхідні квитки дійсні до 19.06.19.),  який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

- Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

- Для родини, де вся сім`я проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

   3.  Або залишитися в Кракові. Радимо відвідати:

1)Пішохідна факультативна екскурсія «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15).  Казімеж – це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто – головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

     2)Екскурсія  по Краківському підземеллі (15).  В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

Збір групи. Повернення до Львова (година виїзду уточнюється у супроводжуючого).

УВАГА!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні) в Мишленіцах чи у Кракові залежно від вибраної факультативної програми. Час прибуття автобуса туристи уточнюють, подзвонивши супроводжуючому.

Повернення до Львова вночі після 24:00. 

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання: 1 ніч в готелі 2*, 3*. 

2. Харчування - сніданок.

3. Транспортне обслуговування згідно програми.

4. Послуги гіда.

5. Супровід керівника.

6. Екскурсія по  Кракову.

 

 1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках, Аквапарки та термальні басейни.

 2. Факультативні програми та екскурсії.

 3. Особисті витрати.

 4. Проїзд в громадському транспорті.

 5. Оплата витягів та фунікулерів.

 6. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

-  послуги по опрацюванню документів-10 (оплачуються  разом з туром туроператору),

послуги ППВА та консульський збір туристи оплачують    самостійно в «КРЕДО БАНК» або банк «ІДЕА» - більш детальна інформація див.:http:// www.gryntour.lviv.ua/news/cat/44.html  або на сайті ППВА http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

7. Медичне страхування .

УВАГА!!!

 

** - дана факультативна програма бронюється та оплачується разом із бронюванням та оплатою туру.

Необхідні документи!>>>

ПРИМІТКИ!!!

  • Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.
  • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
  • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
  • У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
  • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.
  • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
  • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розселені в 2-х чи в 3-х місних номерах.
  • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

                 При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

Skype: gryntour -   Анна Володимирівна    gryntour1  - Наталія

 Додатково по даній категорії04.04.2019 - Вікенд в Амстердамі + Берлін та Прага!
03.04.2019 - Маленька французька подорож Париж і Діснейленд!
15.03.2019 - Вікенд як в казці! Будапешт, Любляна та Венеція!
14.03.2019 - Ульотний вікенд: Краків + Прага + Відень + Будапешт!!!
14.03.2019 - Угорський чардаш! Відень та Будапешт
13.03.2019 - Свято в три дні (Будапешт - Відень). 3 дні/2ночі
07.03.2019 - СПОКУСЛИВА ТА РОМАНТИЧНА ІТАЛІЯ (9 ночей)
05.03.2019 - Малопольські мотиви та казка Енерджіландії
11.02.2019 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО
09.01.2019 - ПРАГА+ДРЕЗДЕН (3 дні/1ніч)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam