Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1141
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
ІНФОТУР Подорож до «Польського ДІСНЕЙЛЕНДУ»
Польща : 75 євро

автобусДати виїзду: 09.05.19

Львів-Ланцут-Велічка-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів

 *** *** ***

*** ***

 У програмі туру новинка сезону - «польський ДІСНЕЙЛЕНД» неповторний - Ланцут, соляна перлина Польщі - Велічка, культурна столиця Польщі-королівський КраківКоролівський замок - Вавель та море вражень й емоцій в Парку розваг «ЕКНЕРДЖІЛАНДІЯ».

Вартість туру на особу:

Для працівників турфірм*

Для туристів*:

75€

95€

доплата за SNGL - 20€

*Дана ціна дійсна при 100% оплаті до 07.04.19;

з 08.04.19 вартість збільшується на 5 

Перший екскурсійний день замовляється та оплачується разом із інфотуром.

 

1-й день

09.05.19

четвер

 

Приїзд до Львова. 7.00. год. -  виїзд до Кракова. Перетин кордону.   

Зупинка в м.Ланцутзаснованому в 1349 р.  Екскурсія по замку (дор.-15€, діти до 12р.-10€), який був збудований за наказом Станіслава Любомирського. Сьогодні  -  це музей житлового інтерєру та кінних екіпажів. Саме тут Ви гість її «Величності історії» (www.zamek-lancut.pl)

Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічкияка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці ** ( вхідний квиток - 20, при групі не менше 20 чол. або при умові приєднання до збірної групи). Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, що складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці.

Прибуття до Кракова. При наявності вільного часу, пішохідна прогулянка  по м.Краків. Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху....

Розселення. Вільний час. Ночівля.

2-й день

10.05.19

пятниця

 

Раннє Виселення. Сніданок. 

Факультативна екскурсія в найбільший парк розваг Польщі Енерджіландія (**)який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

-  Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

Збір групи. Повернення в Україну.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч на вокзалі; 

2. Проживання в готелі 3*; 

3. Харчування ВВ;

4. Транспортне обслуговування згідно програми;

5. Супровід керівника;

6. Курортний збір.

  1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках

  2. Мед. Страхівка

  3. Громадський транспорт

  4. Факультативні поїздки та екскурсії

  5. Візова підтримка 

 

-Турагенства мають надіслати лист-заявку, в якій має бути вказана посада працівника, який їде в інфотур. При собі учасники інфотуру повинні мати візитні картки із вказаною посадою!!! 

** - Для працівників турагенств вхід в Парк- БЕЗКОШТОВНИЙ!!!

-  Для туристів: при групі не менше 15 чол.- вхідний квиток  109 zl/ дорослі, 59 zl/ діти зростом до 140 см.; при групі менше 15 чол.  вхідний квиток  113,05 zl/ дорослі, 65,55 zl/ діти зростом до 140 см.

 

УВАГА!!! вхідні квитки для туристів в парк Енерджіландія  бронюються та оплачується разом із оплатою туру.

Примітки:

  • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
  • Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах!!!
  • Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д
  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
  • У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.
  • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій20чоловік.
  • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.Додатково по даній категорії


09.09.2017 - Інфотур в Закопане (26.10.17-29.10.17)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam