Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

10.11.2008 - Необхідні документи для відкриття Шенген візи в Австрію


 

1. Закордонний паспорт

 Увага! Закордонний паспорт повинен бути дійсним не менше ніж 6 місяців від   дня закінчення подорожі. У паспорті повинні бути принаймі дві вільні сторінки. Сторінки "4" і "5" - "Особливі відмітки" для візи не приймаються до уваги.
На кожну дитину повинна бути одна чиста сторінка.  Якщо у туриста був попередній закордонний паспорт або на руках є кілька паспортів то вони подаються в оригіналах з ксерокопіями 1-ї ст. та усіх віз.

2. Копія внутрішнього паспорту всіх сторінок (в тому числі чистих) внутрішнього паспорту

 

3. 2 фото 3х4 см. (ОБОВ`ЯЗКОВО ІДЕНТИЧНІ!)

 

4. Довідка з місця роботи з вказанням заробітньої плати (не менше 4 000 грн.) посади і гарантією збереження посади, на фірмовому бланку ("з шапкою" де вказана адреса і контактні телефони роботи) та підписами директора і головного бухгалтера. (*Довідка обов`язково повинна бути перекладена на нім. мову і завірена в бюро перекладів).

Увага! В довідці повинні бути вказані дійсні телефони підприємства, які будуть обдзвонюватись співробітниками посольства в обов`язковому порядку.

 

5. Трудова книжка (копія завірена мокрою печаткою підприємства, де працює турист);

 

 6. Обов`язковa наявність рахунку в банку або наявність кредитної карточки та виписки з банку про стан рахунку на момент видачі довідки (*Довідка перекладається на нім. мову і завіряється в бюро перекладів)

УВАГА !!! Консульство не приймає виписки з банку про рух грошей. До уваги беруться лише довідки з вказанням конкретної суми на рахунку на момент видачі довідки.

( РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЗАЛИШОК 300 ЄВРО НА ОСОБУ / ДЕНЬ ТУРУ !!! )

    Увага!!! Посольство Австрії НЕ ПРИЙМАЄ  Тревел Чеки ( Travel Cheques ) !!!

 

7. Копія свідоцтва про одруження для одружених, які подорожують разом (*Довідка перекладається на нім. мову і завіряється в бюро перекладів)

 

8. Медична страхівка (Якщо у Вас тур, наприклад, з 05.01-12.01.2008, тоді медична страхівка повинна бути виписана з розрахунку +2 дні до поч. туру та +2 дні після закінчення туру, тобто  03.01-14.01.2008)

Увага!!! Обов`язкова наявність оригіналу страхівки!

 

9. Підтвердження про транспортний засіб - туди і назад (бронювання авіаквитків, квитків на поїзд, автобус; а у випадку подорожі на власному автомобілі - копія «зеленої карти» та фотокопія водійських прав і техпаспорта)

 

10. Анкета 

 

Для приватних  підприємців

 - нотаріально завірена копія свідоцтва  приватного підприємця

 - оригінал довідки про доходи з податкової інспекції, обов`язково завірений в податковій інспекції  або  піврічна декларація (звіт), завірена в податковій інспекції.  

(Довідки перекладаються на нім. мову і завіряються в бюро перекладів)

 

 Для  пенсіонерів

 - копія пенсійного посвідчення ( довідка перекладається на нім. мову і завіряється в бюро перекладів)

 

 Для  дітей

- 2 фото 3х4 см

 

- копія свідоцтво про народження дитини (*Переклад на нім. мову, завірений в бюро перекладів)

 

- довідка з місця навчання (де вказано, що адміністрація навчального закладу не заперечує щодо подорожі). (*Переклад на нім. мову, завірений в бюро перекладів)

 

- якщо дитина подорожує лише з одним із батьків необхідно мати нотаріальний дозвіл від іншого з батьків

 

  *якщо турист - приватний підприємець, то замість довідки з місця роботи надається довідка про доходи з податкової інспекції, або піврічна декларація (звіт), завірена в податковій інспекції. Обов`язково потрібна копія свідоцтва про державну реєстрацію субєкта підприємницької діяльності. (*Довідки перекладаються на нім. мову і завіряються в бюро перекладів)

 

Всі документи повинні бути перекладені на німецьку мову та завірені в відділі перекладачів. Якщо є можливість, то приймаються оригінали довідок на англ., фр., або нім. мовах.

!!! Працівники посольства зберігають за собою право попросити надати додаткові документи або запросити туриста на співбесіду!!!

 

Дана віза дає право в`їхати в такі країни як: Австрія, Німеччина, Франція, Італія. Безвізовий транзит дозволено через: Угорщину та Польщу


Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/news/view/31.html