Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

28.11.2008 - Про острів «Святого Стефана»


«Святий Стефан» унікальний острів-готель, аналогів якому не має у світі. Його вважають візитною карткою Чорногорії.


Святий Стефан - камянистий острівець, зєднаний з берегом вузьким піщаним переходом, розташований в 9 км від Будви і в 30 км від аеропорту м. Тіват. Цей острів визнаний одним з найбільш чудових і привабливих курортів на Адріатиці.

Вперше острів Святий Стефан згадується в 1442 році, але справжнього розквіту досяг у першій половині XIX століття, коли в селищі було 100 будинків, 3 церкви та 400 городян. У 1957 році Святий Стефан перетворився в єдине місто-готель, ексклюзивний готельний комплекс, подібних якому на Середземноморї немає.

На острові  дбайливо збережена середньовічна архітектура. Маленькі площі, криві вулички, церкви і камяні будиночки з бійницями і дубовими дверима, перетворені на готелі, зберегли свою самобутність. Реконструкція зроблена так, що зовні старовинні будівлі не піддалися ніяким змінам, але всередині вони переобладнані в ексклюзивні апартаменти категорії люкс, обставлені стильними меблями і аксесуарами.

На острові велика кількість різноманітних середземноморських рослин.  В 50-ти метрах від готелю знаходяться два чудові пляжі, один з яких тільки для відпочиваючих в готелі. Пляж  о-ва Святий Стефан покритий червоною дрібною галькою, обладнаний парасольками і лежаками.

Немає нічого дивного, що саме тут з початку 60-х років і до цього дня відпочивають короновані особи з усього світу, такі як англійська королева Єлизавета II, голандська королева Кристина і колишній король Іспанії Умберто II Савойський.

Любили проводити тут свій відпочинок і зірки мистецтва світової величини, відомі бізнесмени та громадські діячі: Софі Лорен, Сильвестер Сталлоне, Елізабет Тейлор і Річард Бартон, Гамаль Абдель Насер, Доріс Дей, Кірк Дуглас, Джеремі Айронс і Річард Відмарк. Відомі письменники: Андре Моруа і Альберт Мораві та одна з найкрасивіших жінок світу Клаудія Шиффер, і всі вони жили у віллі 118.

Готель складається з 80 одноповерхових будиночків, у яких 18 одномісних, 76 двомісних та 15 номерів -люкс-.


Навпроти острова - гора, звідки відкривається чудова панорама  Святого Стефана. На схилі гори, в останні роки, виросло велике селище, значну частину якого складають міні-готелі та приватні вілли категорій 4 і 5 зірок. Тут сподобається любителям спокійного, розміреного пляжного відпочинку.

Недалеко від Святого Стефана знаходиться монастир Праскавіца.

  


Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/news/view/57.html