Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1145
Коментарі: 6
Головна         Список  
ПЛР-тестування для вїзду в Україну. Оновлено 29.03.2021.
Кабмін запровадив обовязкове ПЛР-тестування для вїзду в Україну: що змінюється для туристів. Оновлено 29.03.2021.03.2021

Кабінет Міністрів України посилив правила вїзду в Україну. Починаючи з 23 березня 2021 року, згідно з ухваленими змінами до Постанови уряду № 1236 від 9 грудня 2020 року, іноземці мають надавати негативні результати ПЛР-тесту, а українці — мати негативний результат ПЛР-тесту або відбувати 14-денну самоізоляцію. Розбираємося детальніше з новими правилами.

ПЛР-ТЕСТ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ДЛЯ ВСІХ ІНОЗЕМЦІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ В’ЇХАТИ В УКРАЇНУ АБО ЇДУТЬ ТРАНЗИТОМ

Для вїзду в Україну, незалежно від країни вильоту, всі іноземці мають надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого щонайбільше за 72 години до перетину кордону. Вікових та інших винятків, включно з прямуванням територією України транзитом, не передбачено.

У разі відсутності негативного результату ПЛР-тесту іноземному громадянину буде відмовлено у посадці на борт літака.

НАЯВНІСТЬ ПОЛІСУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ОБОВЯЗКОВА ДЛЯ ВСІХ ІНОЗЕМЦІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ В’ЇХАТИ В УКРАЇНУ АБО ЇДУТЬ ТРАНЗИТОМ

Вимога щодо полісу медичного страхування, який покриває лікування на Covid-19 у разі виявлення захворювання, залишається чинною.

У разі відсутності полісу іноземному громадянину буде відмовлено у перетині державного кордону України.

ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ З-ЗА КОРДОНУ, ПІДЛЯГАЮТЬ САМОІЗОЛЯЦІЇ АБО МАЮТЬ НАДАТИ НЕГАТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПЛР-ТЕСТУ

Після вїзду в Україну з-за кордону, незалежно від країни вильоту, громадяни України підлягають 14-денній самоізоляції під контролем додатку системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатку громадянин України підлягає обсервації.

Звільняються від самоізоляції категорії громадян, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на Covid-19 особою:

o    Діти, які не досягли 12 років

o    Громадяни України, які можуть надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого щонайбільше за 48 годин до перетину кордону.

Також залишається можливість дострокового припинення самоізоляції після повернення з-за кордону у разі здачі ПЛР-тесту в одній із сертифікованих лабораторій України. Результат тесту може бути отриманий у паперовому або електронному вигляді.

ВИМОГИ ДО НЕРЕЗИДЕНТІВ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД ВИДУ ПОСВІДКИ НА ПРОЖИВАННЯ5

До нерезидентів з посвідкою на постійне проживання застосовуються правила як до українців: після повернення з-за кордону вони підлягають 14-денній самоізоляції. Звільняються від самоізоляції у разі надання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого щонайбільше за 48 годин до перетину кордону, або можуть зробити тест в Україні для дострокового припинення самоізоляції.

До нерезидентів з посвідкою на тимчасове проживання застосовуються правила як до іноземців: для вїзду потрібні ПЛР-тест та поліс медичного страхування без жодних винятків.

ПОДІЛ КРАЇН НА «ЧЕРВОНУ» І «ЗЕЛЕНУ» ЗОНИ БІЛЬШЕ НЕ ДІЄ

Норму про формування Міністерством охорони здоров’я переліку держав зі значним поширенням Covid-19, яка в попередній редакції Постанови була одним з критеріїв для визначення, чи підлягає людина самоізоляції, скасовано.

Відтепер, незалежно від країни, з якої прибувають українці додому, вони підлягають самоізоляції. Обов’язковою умовою вїзду в Україну для всіх іноземців є негативний ПЛР-тест.

 

 Проживання: Готелі та вілли

Немає коментарів. Чом би Вам не залишити свій?
Ваше ім?я:
Коментар:
Смайл - 01 Смайл - 02 Смайл - 03 Смайл - 04 Смайл - 05 Смайл - 06 Смайл - 07 Смайл - 08 Смайл - 09 Смайл - 10 Смайл - 11 Смайл - 12 Смайл - 13 Смайл - 14 Смайл - 15 Смайл - 16 Смайл - 17 Смайл - 18
Секретний код:
Секретний код
Повторити:

RSS Anti Spam