Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

05.02.2021 - Легенди гуцульського краю (3 дні/2ночі)


автобус  Дати виїздів: під запит

Львів-с.Крилос Давній Галич- Івано-Франківськ-Манявський скит - Яремче - Буковель - Верховина-Карпатський трамвай - Гошівський монастир - Львів

  

Легенди Гуцульщини  Легенди Гуцульщини Легенди Гуцульщини  Легенди Гуцульщини Легенди Гуцульщини  

Програма туру: 3 дні/2ночі 

      

1-й день

Виїзд зі Львова. Коротка оглядова екскурсія Львовом із вікна автобуса.

Переїзд через РОГАТИН - батьківщину Роксолани. Перші згадки про місто XII-  XIV ст.

Переїзд в с. Крилос. Відвідання музею ДАВНІЙ ГАЛИЧ. Давній Галич - столиця Галицького, а пізніше Галицько-Волинського князівств - унікальна історико-археологічна памятка всеукраїнського значення (вх.кв. за дод.плату

Переїзд у Івано-Франківськ. Екскурсія ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМ. Івано-Франківськ - величний центр Західної України, де представлено багато архітектурних течій, які заворожують не лише туристів, відвідувачів та людей, що приїхали у справах, але й самих мешканців, погляд  яких кожного разу завмирає проходячи по вулицях Івано-Франківська. Екскурсія центральною частиною міста: Ринкова площа, Ратуша, Вічевий майдан, Вірменський костел, костел Пресвятої Діви Марії, кафедральний собор Св.Воскресіння, памятник А.Міцкевичу...

Обід (факультативно).

Переїзд у Манявський Скит. Відвідуння МАНЯВСЬКОГО СКИТУ- це старовинний монастир-скит 17 ст., розташований у мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява, засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Колись цей монастир підпорядковувався безпосередньо константинопольському патріарху. Легенди кажуть, що сюди неодноразово навідувався легендарний гуцульський опришок Олекса Довбуш. Вище монастиря є один з наймальовничіших карпатських водоспадів -Манявський водоспад.

Приїзд в ЯРЕМЧЕ - мальовниче місто в самому серці Карпат. Ідеально чисте повітря, вода, хвойні ліси створюють всі умови для здорового відпочинку.

Поселення в готель. Вечеря (факультативно).

Ночівля.

2-й день

Сніданок (факультативно).

Поїздка в БУКОВЕЛЬ та катання на канатно-крісельній дорозі (кв. на витяги за дод. плату.)

Для тих, хто залишився, пропонуємо:

1. Піднятися на гору МАКОВИЦЮ. Це легкий одноденний похід на безлісу вершину, з якої відкривається захоплива панорама Карпатських гір. Гора Маковиця висотою 984 м над рівнем моря є найвищою вершиною в околиці Яремче.

2. Відвідати гуцульський базар в центрі Яремче.

3. Відвідати Вольєрне господарство. Повноправними господарями цього володіння площею в 5,3 гектари, розділеного на 6 секцій, є сімейство оленя благородного, яке складається з 5 особин. Велику зацікавленість викликають у туристів поселенці сусідньої території: міцні дикі кабани, які миролюбно виглядають з гущавини. З інформаційних стендів, встановлених поряд, відвідувачі дізнаються про лісових жителів: лисиць, вовків, ведмедів, а макети їх житла (нори, лігва, барлоги) розташовані вище по маршруту (вхідні квитки оплачуються додатково).

4. Оглянути водоспад в Яремче.

Обід (факультативно).

Факультативна поїздка до Верховини . Відвідання приватного музею Романа Кумлика (вх.кв.за дод.плату).  Матеріали збиралися протягом 30 років - це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої гордості господарів є колекція музичних інструментів. Дочка п.Романа проводить екскурсії особисто і грає на кожному інструменті, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги, захоплююче розказує про кожен з інструментів (вхідні квитки оплачуються додатково).

Повернення в готель. Вечеря (факультативно).

Вільний час.  Пропонуємо факультативне купання в чані (за дод.плату)Що таке купання в чані? Чан - це чавунна купіль викладена камінням з гірських рік. Вода в чані насичена ароматами Карпатських трав. Оптимальна температура води 37-40 градусів С. Поруч знаходиться басейн з крижаною водою, що дозволяє максимально відчути контраст.

Ночівля.

 

Виселення з готелю. Ранній сніданок (факультативно).

Екскурсія КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ (вх..кв.за дод.плату) запрошує всіх бажаючих до подорожі карпатськими стежками, який повезе Вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка, ви зможете  відвідати  гідрологічну памятку природи загальнодержавного значення заповідник Ширковець, скуштуєте цілющої     мінеральної води з джерела Нафтуся та  джерельної води  з  гірського джерела  Дзюркач.

Обід (факультативно).

«Скелі Довбуша» ( вх.кв.за дод.плату)  - це група високих скель площею 100 га, які здіймаються посеред букових карпатських лісів та створюють неймовірно красиві пейзажі, це ботаніко-геоморфологічний резерват - памятка природи державного значення. Існує теорія, що за часів Київської Hусі скелі використовувалися, як військові укріплення. Пізніше, у ХУІІІ ст тут переховувався відомий опришківський ватажок Олекса Довбуш, згідно переказів саме тут у скелях він заховав свої скарби.

Зупинка в м.Гошів та відвідування Гошівського монастиря - Греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого, який був побудований ще в 16 столітті, вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Гошівський монастир славиться чудотворною іконою Богоматері. Статус чудотворної вона отримала не випадково. 

Історія цієї ікони сягає в далеке минуле, а саме бере свій початок від 1704 - 1705 рр., коли шляхтич Шугай перебував у м. Олаві ( Польща ) і купив там дві копії чудотворної ікони Ченстоховської Матері Божої. Одну копію він подарував своякові Журавлевичу, а другу залишив у себе. Одного разу, коли горів дім Шугаїв, згоріло все, окрім ікони та стіни, на якій вона висіла. Далі ікона потрапила в родину шляхтича Гошовського. І тут також сталося чудо - ікона засяяла неземним світлом, з очей Матері Божої капали сльози. Гошовський передав ікону в монастир, а митрополит Лев Шептицький проголосив її чудотворною. Від того часу ікона Гошівської Богоматері прославилась багатьма чудами та отримала назву «Цариця Карпат».

Прибуття до Львова. Прощання.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

  • 1. Проживання 2 ночі (у 2х-4х місних номерах із вигодами);
  • 2. Екскурсії по Івано-Франківську;
  • 3. Транспортне обслуговування згідно програми;
  • 4. Супровід гіда згідно програми;
  • 5. Автобусна коротка екскурсія по Львову.

           1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях, витяги;

  • 2. Медичне страхування;
  • 3. Харчування
  • 4. Проїзд громадським транспортом; та особисті витрати
  • 5. Факультативні екскурсії;

Вартість буде подана при замовленні

ПРИМІТКИ:                                                          

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

Замовлення харчування здійснюється при бронюванні туру та оплачується разом з туром.

Факультативна програма виконується при групі не менше 20 чол.

Фірма залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни вартості туру.

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ ПІДЛЯГАЮТЬ УТОЧНЕННЮ!


Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/pages/view/373.html