Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

04.02.2022 - «Енерджіландія» - найбільший парк розваг Польщі.


Туроператор «ГРИН-ТУР» - офіційний  представник парку розваг «Енерджіландія». 

«Енерджіландія» - найбільший парк розваг Польщі, який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 80 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

зіркаКАЛЕНДАР 2022 та години роботи (https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/)
Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 7 зон:

Для найменших «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», Містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів», Супер помпа, Арктік фан, та багато ін… ( https://energylandia.pl/atrakcje/dzieci-2-6-lat/).

- Діти з 3 до 7 років (https://energylandia.pl/atrakcje/dzieci-2-6-lat/)

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді. Для Вас тут розваги та атракції, які Ви ще довго будете згадувати: RMF Дракон, Моя формула автодром, Будинок Монстрів, Марс. Літаки, Петля Фрутті, Золота коральня Тоффіфі, Сплеск битви, Атлантида, Поїздка вікінгів,  Пригоди в джунглях, Анаконда, Бумеранг, Швейцарські кашки для води… (https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-familijna/)

- Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing», Моя Формула…, та багато ін.. (https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-ekstremalna/) .

- Замок Дракона, до Ваших послуг такі атракції6 Уламок, Пригоди дракона, Дракон, Фуего. (https://energylandia.pl/atrakcje/smoczy-grod/)/

-Аквапарк - працює, якщо температура повітря вище як +21гр. тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах. ( https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/)

- та ін.

        Аквалантік (Аквалангіст - новинка 2020р.). До Ваших цікаві атракції: Безодня, Занурення під воду, Грот експедиція, Чарівний насос, Двигун, що горить, Акваприжок, Твістер приливної води, Шторм корабля, Легкі винахідники, Торговець аквалангіст…. ( https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/).

 

Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 47 обєктів гастрономії. Це ресторани, бари, таверни, піцерії, кафе, цукерні, кондитерські та   магазини….. (https://energylandia.pl/gastronomia/restauracje/)

Вхідні квитки зі знижкою 5% можете придбати в нас в офісі за адресою: м. Львів, вул.Ів.Франка, 33.Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/pages/view/689.html