Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

01.03.2023 - «ENERGYLANDIA» - тур вихідного дня.


автобус Парк розваг «ENERGYLANDIA» - тур вихідного дня.

Дати виїздів на 2023 р.:  01.04, 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, що суботи ………

Львів-Ланцут-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів *** *** *** *** ***

квітень

травень

червень*

липень*

серпень*

вересень

жовтень

1,8,15,22,29

6, 1320, 27*

3,10,17,24

1,8,15,22, 29

05,12,19,26

2,9, 16,23,30

7,14*,21,28

 

Вартість на особу:

Дорослі

125

Діти до 14р.

120

Доплата за SNGL

 25

*- підвищення вартості у святкові дні та літній період  на

5

               

 

 У програмі туру  - парк розваг «ЕНЕРДЖИЛАНДІЯ»,  неповторний - Ланцут, культурна столиця Польщі-королівський КраківКоролівський замок - Вавель та море вражень й емоцій в Парку розваг.

 

1-й день

 

Приїзд до Львова. 5.00. год. -  виїзд до Кракова. Перетин кордону.   

Пропонуємо факультативно:

1.Зупинка в м.Ланцут**заснованому в 1349 р.  Екскурсія по замку (5€+вх.кв.), який був збудований за наказом Станіслава Любомирського. Сьогодні  -  це музей житлового інтерєру та кінних екіпажів. Саме тут Ви гість її «Величності історії» (www.zamek-lancut.pl)

Прибуття до Кракова

 Пішохідна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою» (10€)Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

 Факультативна екскурсія на Вавельський пагорб (5€+ вх..кв. в Кафедральний собор та крипту – ~4€ дорослі,  2€ - діти до 12рр.) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.),який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербець і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшановніших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Поселення. Вільний час. Радимо самостійно відвідати (на громадському транспорті):

1. Музей польської авіації  (вх.кв. за дод плату) — музей історії авіації в Кракові, розміщений на території колишнього аеропорту «Rakowice-Czyżyny». Кількість виставлених літаків перевищує 200 екземплярів. В експозиції, також, зібрана велика колекція авіаційних двигунів. 

2. Краківські підземелля(вх.кв. за дод.плату). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

 3. Галерею Краківську. До Ваших послуг більше як 200 магазинів, супермаркет, кафе, бари. www.galeria-krakowska.pl

4.    Найбільший в Кракові торговельно-розважальний комплекс BONARKA CITY CENTER www.bonarkacitycenter.pl. Тут ви зможете не тільки купити брендові речі, але і гарно провести час, скуштувати смачну кухню у  затишних ресторанчиках.

Ночівля.

2-й день

 

Сніданок. Виселення.

Переїзд  в найбільший парк розваг Польщі «ENERGYLANDIA  https://energylandia.pl/ (5€+вартість квитків), який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку багато різноманітних зон:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

-  Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін.

-Аквапарк – працює при умові, якщо температура повітря вища +21гр. Тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах.https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/

- Аквалантік – новинка - https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/

Драконів сад – https://energylandia.pl/atrakcje/smoczy-grod/

- та ін..

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ в Парк Розваг «ENERGYLANDIA:  низький сезон/високий сезон -  при групі більше 15 чол.:  при зрості вище 140см - 159 zł/169 zł , діти зростом нижче 140 см - 109 zł/139 zł; при групі менше 15 чол.: при зрості вище 140 см - 170,05 zł/179,55 zł , діти при зрості нижче 140 см - 132,05zł. 

Низький сезок: 01.04.2023-23.06.2023, 04.09.2023-29.10.202; високий сезон: 24.06.2023-03.09.2023

УВАГА!!! Дана вартість квитків зберігається та при умові, бронювання та оплаті разом із туром  та дійсна.

Для тих, хто залишився в Кракові – вільний час.

 Пропонуємо пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова. Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні). Час прибуття автобуса та місце зустрічі туристи уточнюють, подзвонивши керівнику.

Збір групи. Повернення в Україну.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання в готелі 2*, 3*; 

2. Харчування ВВ;

3. Транспортне обслуговування згідно програми;

4. Супровід керівника;

5. Курортний збір;


  1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках

  2. Мед. Страхівка

  3. Громадський транспорт

  4. Факультативні поїздки та екскурсії

  5. Обідо-вечеря - 10€/ос.


 

**-екскурсійна програма, яка замовляється та оплачуєтся разом із замовленням та оплатою туру

Гарантований аванс на екскурсії - 5 €

Гарантований виїзд при групі не менше 16 чол.

 

 УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

Примітки:

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в 3-4х номерах!!!

·         Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д

·         Розпивання алкогольних напоїв та вживання їжі в автобусі заборонено.

·         Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

·         Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.

·         Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, пов`язані з проходженням митного і паспортного контролю!

·         Туалети в країнах Євросоюзу можуть  бути платними, середня вартість  від 0,50 до 1 євро. 

·         При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 

·          Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів і не залежить від туроператора.

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

 

 


Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/pages/view/827.html