Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 445
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Різдвяний груповий тур/Рождественский тур в Зaкoпaнe 03.01.18-11.01.18
Польща : від 210€

ПОЛЬЩАавтобусгрупові туриРіздво ХристовеГруповий тур ( 03.01.18-11.01.18)Різдвяний тур в ЗакопанеРіздвяний тур в ЗакопанеРіздвяний тур в ЗакопанеРіздвяний тур в Закопане

title

 РІЗДВО 2018 в Закопане (груповий тур)

03.01.18-11.01.18

УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 7 ночей, харчування (сніданки+обідо-вечері), екскурсія по Кракову та  Різдвяна вечеря при свічках

                     а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі- Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщікоролівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка.

title
 

03.01.18

 

Ранковий виїзд зі Львова автобусом в Закопане.
Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.

 

04.01.18

Сніданок.  Знайомство із Закопане.

Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 40€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Обідо-вечеря.

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;
- Аквапарк. (www.aquapark.zakopane.pl)

Ночівля.

05.01.18

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря.
Вільний час.  Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та в хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 20€).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідати термальні басейни « Termy Szaflary» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20 чол.) http://www.termyszaflary.com/                     

Ночівля.

06.01.18

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Катання на лижах. Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, цілий розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може відвідати  термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. www.bialkatatrzanska.pl/baseny-termalne.html  (факультативно). 14.00 - повернення до готелю. Бажаючі продовжити катання повертаються в Закопане самостійно.                                                                            

titleСвята Різдвяна вечеря при свічках!!! (або обідо-вечеря залежно від місця поселення). Ночівля.

07.01.18

Христос народився!!! Сніданок. Пропонуємо два варіанти відпочинку:

*  1.При умові сприятливої погоди підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх (факультативно). Саме на цій горі себе можуть проявити лижники, які вже впевнені в своїй вправності та вмінні кататися на трасах складнішого рівня. А для початківців пропонуємо  прогулятися вершиною гори, посидіти в ресторанчику та оглянути панораму Закопаного з висоти пташиного польоту( 2000 м над рівнем моря).
  Після Каспрового Верху виїзд на гірськолижний комплекс Поляна Шимашкова або Носаль. Для лижників - катання на лижах. Для любителів милуватися природою, пропонуємо самостійно прогулятися  Папською дорогою (вершиною хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка), посидіти в затишних барах, випити гарячого вина та скуштувати гуральські страви (ощипек, бігос, голонки, ковбаски та ін..) .
  2. Якщо погода не сприятлива для Каспрового верху, виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська.  Катання на лижах.

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (10€). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.
Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

08.01.18

 

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах.

Хто втомився кататися, пропонуємо відвідати водний комплекс «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 чол.): 12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36° www.termabukowina.pl  , або ж знову  термальний комплекс «Terma Bania» (факультативно).

Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

09.01.18

 

Сніданок. Виїзд на Поляну Шимашкову. Катання на лижах.

А кому сподобався Каспровий Верх, може самостійно піднятися знову на цю чудову гору. Тут ви відчуєте себе частиною цієї чудової природи, немов у зимовій казці засніжених гір.

Повернення лижного спорядження.

Прощання із Закопане. Факультативна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків.
Обідо-вечеря. Ночівля.

10.01.18

Сніданок. Виселення. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову: Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) - під час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

 Вільний час. Пропонується факультативно:

    1. Екскурсія  по Краківському підземеллі (10). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

  2.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню.

  3. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).
В другій половині дня - виїзд у Велічку (дор.- 25, діт.-20). Відвідування Королівських Соляних Копалень (www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, що залишилися в Кракові, самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення на Україну. Нічний переїзд.

11.01.18

Прибуття до Львова.

 

 title

Вартість на 1 особу:

З А К О П А Н Е

03.01.18 -10.01.18

7ночей/8днів/7НВ

Апарт.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн
(вигоди в номері)

3-х місн
(вигоди в номері)

4-х

 місн
(вигоди в номері)

5-6-ти місн
(вигоди в номері)

CHD
(3-12)
1дор.+1дит.

CHD
(3-12) 2дор.
+1дит.

CHD

(до 3-х р. на одному ліжку із батьками

Вілла

 «Зося 1»  НВ

----

-----

265

260

260

260

225

210

150

Вілла

«Стахонь» НВ

----

---

285

280

280

280

240

225

150

Вілла

 «Стахонь 2» НВ

 ----

340

285

280

----

---

240

225

150

Вілла у п.Кшися «Під горами» НВ

---

-----

285

280

265

(вигоди лише для цього номера через коридор)

----

240

225

150

Пансіонат «Кубик» НВ

 ---  400  365€   350€    350€   ----
 295

(3-10рр.) 
 280

(3-10рр.)

160

Вілла «У Звіячі» ВВ

----

----

340

335

335

----

285

(дод.місце)

280

(дод.місце)

160

Пансіонат «Марія 5» НВ

435€

-----

410€

410€

410€

----

330

(3-10рр.)

320

(3-10рр.)

160

Б Я Л К А   Т А Т Р А Н С Ь К А 

(При поселенні на Бялці Татранській не передбачено підвіз до

витягів,  лише трансфер Львів-Бялка Татранська-Львів)

 

03.01.18 -10.01.18
7ночей/8днів/7НВ

 

Апарт.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн
(вигоди в номері)

3-х місн
(вигоди в номері)

4-х місн
(вигоди в номері)

5-6-тимісн
(вигоди в номері)

CHD
(2-11)
1дор.+1дит.

CHD
(2-11) 2дор.
+1дит.

CHD

(до 3-х р. на одному ліжку із батьками

Вілла «У Кубуся» НВ

420€

-----

385€

380€

380€

----

310€

305€

160€

Вілла «Сточек» НВ

----

-----

520€

515€

515€

-----

420€

(3-10рр.)

410€

(3-10рр.)

160€

 

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Проживання - 7 ночей;

2. Харчування:

     - 7 cніданків +6 обідо-вечерь +Різдвяна вечеря(вілли: «Зося1», «Стахонь» та «Стахонь»);

     - 7 сніданків+7 обідо-вечерь (п-ти: «Кубик», «Марія 5», вілли: «У Кубуся»,  «Сточек»), 

     - 7 сніданків (вілла «У Звіячі»); 

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;
4.
Автобусне  обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);
5.
Екскурсія по Кракову;
6.
Супровід керівника;
7.
Курортний збір.

1. Вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни і Аквапарк;
2. Оплата витягів та абонементів при катанні;
3. Прокат лижного інвентаря - від 40
на весь період;

4. Факультативні програми та екскурсії;
5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

-  послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору),

-  послуги ППВА та консульський збір туристи оплачують  самостійно в «КРЕДО БАНК» або банк «ІДЕА - більш детальна інформація див.:http:// www.gryntour.lviv.ua/news/cat/44.html  або на сайті ППВА http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

6. Проїзд в громадському транспорті.

7. Мед.страхівка (гірськолижна) ОБОВЯЗКОВО.

 

 Необхідні документи!

При замовленні  туру ціна та перелік документів належать  уточненню. 

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (https://bialkatatrzanska.pl/), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе (www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie (http://www.jurgowski.pl/) відповідно до  міжнародних правил на перевезення.

При узгодженні із керівником та при згоді усієї групи, можливе взамін денного катання вечірнє катання.

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги: Носаль(www.nosal.pl), Харенда (http://www.harendazakopane.pl/) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)


ПРИМІТКИ:

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю! 

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, обєднати схожі програми чи змінити дату виїзду/приїзду, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!

 

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

                       Skype: gryntour                                                       gryntour.nataliya

                         Анна Володимирівна                                                  Наталія


 


Додатково по даній категорії

05.01.2018 - ЗИМОВА КАЗКА В ЗАКОПАНЕ 2018
25.09.2017 - Різдво 2018 в Закопане (готелі:BELVEDERE Resort & Spa, CZARNY POTOK)
23.09.2017 - ЗАКОПАНЕ 2018 (НР+Різдво) для індивідуалів
21.09.2017 - Новий Рік/Новый Год 2018 в Закопане (груповий тур)-28.12.17-03.01.18

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam