Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 448
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
СТАРИЙ НОВИЙ РІК в ЗАКОПАНЕ для дитячих груп (12.01.15-19.01.15)
Дитячі тури : 265€

**автобусПодмигиваетВиїзд: 12.01.15 - 19.01.15  СТАРИЙ НОВИЙ РІК в ЗАКОПАНЕ

(груповий дитячий тур для дітей шкільного віку)****

УВАГА!!! Чому саме з нами: у вартості туру проїзд Львів-Закопане-Львів, підвіз до витягів на різні гірськолижні комплекси, проживання 6 ночей, харчування (сніданки+обідо-вечері),  екскурсія по Кракову,

 при групі 10чол.-11чол.(супроводжуючий) безкоштовно!!!

                     а також у програмі туру: гірськолижна столиця Польщі - Закопане (катання на лижах, санках, ковзанах та неповторні термальні басейни), культурна столиця Польщі королівський Краків, соляна перлина Польщі - Велічка.

Старий Новий Рік для шкільних груп Старий Новий Рік для дитячих груп Старий Новий Рік для шкільних груп

1-й день

Ранковий виїзд зі Львова автобусом в Закопане.
Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.

2-й день

Сніданок.  Знайомство із Закопане.

Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 40€ за весь період і дорожче залежно від класу лиж).

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.pl)

Обідо-вечеря.

Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на поціновувачів солодкого чекають цукерні.

Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд або ж покататися на ковзанах;
- Аквапарк. (www.aquapark.zakopane.pl)

Ночівля.

3-й день

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе www.maleciche.com. Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250м та бугельними витягами різної довжини. Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в цій тихій місцині відчувається душевний спокій та краса природи.

Обідо-вечеря.
Вільний час.  Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски та в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 20€).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідати термальні басейни «Termy Podhalanskie» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20 чол. ) www.termypodhalanskie.pl.                   

Ночівля.

4-й день

Сніданок.  Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Катання на лижах. Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій www.bialkatatrzanska.pl. Катання на скутерах, собаках, цілий розважальний куточок для дітей, магазини, бари...

Хто втомився кататися, може відвідати  термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. www.bialkatatrzanska.pl/baseny-termalne.html  (факультативно).

Обідо-вечеря. Ночівля.

5-й день

Сніданок. Пропонуємо два варіанти відпочинку:

*  1.При умові сприятливої погоди,  підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх (факультативно). Саме на цій горі себе можуть проявити лижники, які вже впевнені в своїй вправності та вмінні кататися на трасах складнішого рівня. А для початківців пропонуємо  прогулятися вершиною гори та оглянути панораму Закопаного з висоти пташиного польоту( 2000 м над рівнем моря).
  Після Каспрового Верху виїзд на гірськолижний комплекс Поляна Шимашкова або Носаль. Для лижників - катання на лижах. Для любителів  милуватися природою, пропонуємо самостійно прогулятися  Папською дорогою (вершиною хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка).
  2. Якщо погода не сприятлива для Каспрового верху, виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська.  Катання на лижах.

А для тих, хто не катається, пропонується факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні з Словаччиною (10€). Замок оборонний, побудований в стилі ренесанс, знаходиться на скелястому обриві (висотою 566 м), який врізається в води затоки р.Дунаєць.
Обідо-вечеря. Вільний час. Ночівля.

6-й день

Сніданок. Виїзд на Поляну Шимашкову. Катання на лижах.

А кому сподобався Каспровий Верх, може самостійно піднятися знову на цю чудову гору. Тут ви відчуєте себе частиною цієї чудової природи, немов у зимовій казці засніжених гір.

Повернення лижного спорядження.

Прощання із Закопане. Факультативна прогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків.
Обідо-вечеря. Ночівля.

7-й день

Сніданок. Виселення. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову: Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) - під час екскурсії відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

 Вільний час. Пропонується факультативно:

    1. Екскурсія  по Краківському підземеллі (10). В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.  

  2. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).


В другій половині дня - виїзд у Велічку (дор.- 25, діт.-20). Відвідування Королівських Соляних Копалень (www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, що залишилися в Кракові, самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення на Україну. Нічний переїзд.

8-й день

Прибуття до Львова.

 

Вартість на 1 особу:

 


4-х - 6-ти місне

(вигоди в номері)

Приватний пансіонат

7днів /6ночей/6НВ

              265

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

1.    Проживання - 6 ночей

2.    Харчування - 6 cніданків +6 обідо-вечерь

3.    Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4.     Автобусне обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5.    Екскурсія по Кракову;

6.    Супровід керівника;

7.    Курортний збір;

 

1. Вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни і Аквапарк;
2. Оплата витягів та абонементів при катанні;
3. Прокат лижного інвентаря - від 40
на весь період;

4. Факультативні програми та екскурсії;
5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

  - дорослі - 60€

  - діти шкільного віку, пенсіонери, студенти денного навчання до 21р.- 25€

6. Проїзд в громадському транспорті.

7. Мед.страхівка (гірськолижна).

 

Необхідні документи!

При замовленні  туру ціна та перелік документів належать  уточненню.

 

Груповий підвіз до витягів організовується на такі гірськолижні комплекси: Поляна Шимашкова (www.szymoszkowa.com.pl), «Kotelica» в Бялці Татранській (www.kotelnica.polturizm.ru), Носаль(www.nosal.pl), Мале Ціхе (www.maleciche.com),  «Hawran» в Jurgowie (www.ski-plus.pl) відповідно до  міжнародних правил на перевезення

Для лижників, які катаються професійно, пропонуємо відвідати такі витяги:

 Носаль(www.nosal.pl), Харенда (www.harenda-ski.polturizm.ru) , Каспровий Верх (www.pkl.pl)

Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму, а також заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

Туроператор залишає за собою право заміни виїзду на той чи інший витяг.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

Мінімальна кількість для проведення факультативних програм та виїзних екскурсій  25 чоловік.

Оплата туру здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!

 

 !!! При групових замовленнях передбаченні знижки!!!

     Skype: gryntour -   Анна Володимирівна    gryntour.nataliya  - Наталія  

 


Додатково по даній категорії12.02.2020 - Болгарія 2020/ММЦ СЕРДІКА /Золоті Піски
09.02.2020 - Мить Парижа та Парк Розваг Енерджіландія
20.01.2020 - Болгарія 2020/ Дитячий табір «КАМЧІЯ»
19.01.2019 - Весняні канікули у Львові
20.09.2018 - Осінні фарби Львова. Програми на канікули для шкільних груп
07.05.2018 - Болгарія 2018/ Дитячий табір MISTRAL 2 (св.Влас) з 14.07.18 до 27.07.18
02.02.2018 - Фестиваль «Сонце-Радість-Краса» (12.06.18-22.06.18), Несебр, Болгарія
25.10.2017 - Різдвяні канікули у Львові (05.01.18-07.01.18)
21.09.2017 - Львівські осінні етюди
19.09.2017 - Осінні канікули: Львів+Карпати

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam