Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1155
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Квіти Закарпаття!!!
Травневі свята : від 1350 грн.

автобусЛьвів-Пилипець-оз.Синевир-Долина нарцисів-Колочава-Мукачево-Ужгород-Львів

3 дні/2ночі

Дати виїзду: 02.05.2017-04.05.2017;

                            05.05.2017-07.05.2017;  06.05.2017-08.05.2017



Квіти Закарпаття! Квіти Закарпаття! Квіти Закарпаття! Квіти Закарпаття! 

Вартість за особу в номері :

стандарт

на дод. місці

2-х

3-х  та 4-х

дорослий

дитина

1650 грн.

1550 грн.

1450 грн.

1350 грн.

Доплата за одномісне розміщення - 450 грн.

(проживання в комфортабельних готелях в номерах з усіма зручностями)

1-й день

8.00-Виїзд зі Львова.

Переїзд у с.Пилипець - високогірне село, яке розташоване на висоті 700-750 м  над рівнем моря. Через село течуть річка Плошанка, потоки Пилипчик та Студений. Пилипець вперше згадується в письмових джерелах в 1463 році, але тоді він мав назву Верпелепець. За легендою, назва походить від засновника Пилипця, вівчаря Пилипа з наголосом на першому складі. Пилипець входить в трійку найбільших сіл Міжгіря.

Водоспад Шипіт (10 грн./чол.., діти до 10р. безкоштовно)- чудо природи в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби. Розташований у глибокій ущелині річки Пилипець (притока Репинки, басейн Тиси), у межахМіжгірського району Закарпатської області.  Вода спадає численними живописними каскадами, чаруючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах, звідки по глибокій ущелині несе нам свіжість і прохолоду.

Переїзд до о.Синевир. Обід в колибі (факультативно).

Піший похід до озера Синевир (вхід на територію парку за дод.плату: дор. - 15грн., діти - 5грн.) - є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 22-24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1-2 метри озера.

Озеро утворилося в результаті потужного зсуву, спричиненого землетрусом близько 10 тисяч років тому. На висоті 989 м гірські камянисті породи стали на шляху швидкого струмка, утворивши греблю і повністю перегородивши вузьку долину. Улоговина, що при цьому виникла, заповнилася водою трьох гірських струмків.

Переїзд до готелю. Поселення.

Відвідування вечорниць (за дод.плату: дор.- 370 грн.,  діти - 300 грн.) Зустрічає Вас газдиня біля воріт із частуванням. Вам розкажуть оповідь про опришків - закарпатських  «Робін Гудів», Мукачівський замок,  про пушку, яку змайстрував опришок Питня та про саму колибу, яка збудована  так само як сотні років  тому із дерева, заліза та каменю. Вас запросять в колибу до столу навколо ватри, яка горить посередині колиби, подадуть смачну вечерю та розпочнуться веселі вечорниці, де Ви станете учасниками цих вечорниць. На Вас чекають жарти, пісні, танці, музики, ворон та багато незабутніх вражень.

Бронюється та оплачується при бронюванні туру, екскурсія проводиться при мінімальній групі 35 чол.

Ночівля.

2-й день

Переїзд в «Долину нарцисів» (за дод.плату: дор.-20 грн.,студенти (при наявності студентського квитка) -15 грн., діти -10грн.) - це заповідник, який розташовується в урочищі Кіреші в 4 км від міста Хуст, що знаходиться центрі Закарпатської області. З 1992 р. у складі Карпатського біосферного заповідника входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

Поява Долини нарцисів повязана з льодовиковим періодом на Землі. В цілому в «Долині нарцисів» представлено 498 видів різних рослин, зокрема 15 видів квітів, які занесені в Червону Книгу, 16 видів орхідей. З легкої руки відомого ужгородського ботаніка, професора Василя Комендаря, одне із семи нинішніх чудес природи було збережене до наших часів.

З Долиною повязано багато легенд. Одна з яких говорить, коли вороги захопили Хустський замок, мешканці міста буцімто в знак покори та пошани принесли ворогам подушки, наповнені нарцисами. Втішені вороги гостинністю мешканців, переспали ніч на нарцисових подушках і не повставали, адже нарцис - квітка із отруйним запахом.

Відвідування єдиного в Україні Центру реабілітації бурого ведмедя (за дод.плату: дор.-20 грн./чол., діти - 10грн./чол.). Тут Ви зможете побачити диких звірів, які потерпіли від людського свавілля. В даному центрі вони отримують нове життя, відновлюють сили. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх випускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, які не захочуть самі собі будувати житло, тут є вириті та облаштовані барлоги

Переїзд в Колочаву. Обід у корчмі (факультативно).

В Колочаві Ви побачите 4 музеї: етнографічний музей скансен «Старе село», музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка», Філіал музею лісу і сплаву «Колочавський бокорашів», «Бункер УПА»: (за дод. плату: пенсіонери - 50 грн./грн.., студенти - 30 грн./чол.,  діти-20грн./чол.)

А також запрошуємо на театралізоване дійство та дегустацію колочавських напоїв в корчмі «У Вольфа» (за дод. плату: 60 грн./грн., діти (допускаються  разом із дорослими)-30 грн./чол.)

Повернення до готелю. Ночівля.

3-й день

Виселення.

Переїзд в Мукачево. Мукачево - місто, яке виникло на перехресті історично сформованих торгових шляхів, поєднує в собі різновид культур, традицій. Назва міста походить від угорського слова «munkás», що означає «працьовитий» або «працівник». Понад 1100 років минуло з часу першої  письмової згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід 896 року угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. Тут залишився Австро-Угорський архітектурний спадок. Міська ратуша із сторічним годинником, каплиця святого Йосипа ХІVст., білий палац князів Ракоці та гордість міста Замок «Паланок», який височить на Замковій горі на вершині 68-ми метрового згаслого вулкану на західній околиці міста (визначна історична памятка ХIV - ХVIII ст.). Ще в давнину замок вважали неприступною фортецею. За володіння ним сперечалися королі і князі. Сьогодні це архітектурно-історична памятка - музей, який милує око багатьом туристам.

Відвідування найромантичнішого замку на Закарпатті - замку  «Паланок» (вх.квитки за дод. плату:  дор.- 40 грн.,студенти-30 грн., діти до 14р.- 20 грн.).

 Переїзд до м.Ужгород. Місто Ужгород - одне із найстаріших міст України. Ще до IX ст. тут існував замок, який згодом перетворився на місто. Місто має багату історію, оповиту  легендами. Існує кілька версій походження назви міста, але найбільш прийнята назва  міста Ужгород походить від назви  річки Уж (Уг), яка протікає через  місто.

За всю історію Ужгорода  місто входило до складу вісімнадцятьох держав. Очевидним є вплив різних культур на розвиток міста. До наших часів збереглося чимало храмів, будинків, парків, закладених італійцями, чехами, бельгійцями і греками.

Сьогодні Ужгород - обласний  центр Закарпатської області, найважливіший економічний, культурний, туристичний центр Закарпаття. Тут ростуть унікальні рослини  з усіх-усюд, навіть японські вишні  - сакура. Архітектура старого  міста теж незвичайна - різні  стилі багатьох епох. Ви ознайомитеся із історичною частиною міста - площа Народна, губернська садиба XVIIст., пішохідна торгівельна частина, набережна річки Уж, дивовижна Театральна площа, та ін.

Вільний час. Прогулянка містом. Радимо відвідати визначну памятку Замкової гори - Кафедральний собор та старовинний Ужгородський замок (за дод плату: екскурсія замком 200 грн./група, вх.кв.: дор. - 35 грн., студенти- 25 грн, діти-15 грн.)

Замок,  мабуть, чи не найстаріший  в Україні і налічує майже тисячу років. За своє довге життя замок зазнавав чимало змін. Неодноразово був зруйнований та відбудований.

Як і кожен замок, Ужгородський має свої легенди, про які Ви зможете дізнатись, відвідавши це  місто...

Відвідування ресторану - кафе «Деца від Нотаря» (5 грн./чол. за вхід). Це український екзотичний ресторан відкритий у будинку,  в  якому колись жив раніше нотаріус. Будинок викупив місцевий історик, гуморист, сатирик - Павло Чучка і в 19995р відкрив ресторан. Тут Ви не тільки скуштуєте смачну закарпатську кухню, але і отримаєте задоволення від декорацій даного ресторану. http://www.deca.uz.ua/

Якщо дозволить час, переїзд до с. Чинадієво. Огляд замку Сент-Міклош (благочинний внесок). 12 км від Мукачева, там де гори ближче підходять до річки Латориця, розташоване селище Чинадієво. Перша згадка сягає 1214р., як Сент-Міклош (угорська назва до 1944р.), в перекладі з угорського Святий Миколай. У 1264р король Угорщини Іштван дарує село Сент-Міклош магістру Аладару, королівському уповноваженому у справах до галицького князя. В кінці ХІVст. селище переходить у володіння магната Перени. А у ХVст. будується замок, створений на кшталт древніх романських феодальних твердинь, який зберігся до нашого часу.

Повернення до Львова.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч на вокзалі;

2. Проживання в готелі (2*,3*) в номерах із усіма зручностями;

3. Транспортне обслуговування згідно програми;

4. Екскурсійний супровід;

5. Екскурсія в Замок Паланок (Мукачево);

6. Медичне страхування.

1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках.

2. Відвідування: озера Синевир, водоспад Шипіт, Долини нарцисів, центру реабілітації бурого ведмедя  та екскурсійних обєктів.

3. Харчування

4. Вечорниці, дегустація в корчмі  «У Вольфа»,  вхід у кафе «Деца від Нотаря»

5. Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.

 

Туроператор «ГРИН-ТУР» пропонує факультативне харчування

(бронюється та оплачується при замовленні туру):

1-й день

Сніданок - можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок або скористатися  кафе.

Обід - в колибі - 80 грн./чол.

Вечеря - у вартості ВЕЧОРНИЦЬ. Хто не йде на вечорниці, вечеряє самостійно.

2-й день

Сніданок (порційний)- в готелі - 70 грн./чол.

Обід - в колибі в Колочаві - 85 грн./чол.

Вечеря в готелі - 70 грн./чол.

3-й день

Сніданок (порційний)- в готелі - 70 грн./чол.

Обід - кафе «Деца від Нотаря» - згідно замовлення по меню.

Вечеря - в кафе по дорозі до Львова під час стоянок , або в дома .

ПРИМІТКИ!!!

  • Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздоку міру комплектації групи.
  • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
  • У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
  • Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів.
  • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій25 чоловік.
  • Туристи, які подорожують самостійно, можуть бути поселені в 3-х, 4-х місні номери.

 

Ціни подані на 20.02.2017.

При замовленні МАРШРУТ І ВАРТІСТЬ належать уточненню.



Додатково по даній категорії






14.03.2020 - Фестиваль «Берлибашський банош» та Долина нарцисів.
01.11.2019 - Бліц-тур!Квіти Закарпаття!!!
09.02.2019 - Квітуче Закарпаття: Хуст-Долина нарцисів-Мукачево-Чінадієво-Ужгород
02.01.2019 - Тур до Закарпаття
30.01.2018 - День Львова (05.05.18-06.05.18)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam