Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 973
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
КРАКІВ + ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ для дитячих груп
Дитячі тури : 85 €

***автобусПодмигиваетВиїзди: 12.10.18, 26.10.18*

Львів-Краків-Велічка/Бохнія-Енерджіландія-ЛьвівКазковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії  Казковий світ Енерджіландії   

Чому саме із нами: у вартості туру  екскурсія по Кракову;

а також у програмі туру: культурна столиця Польщі-королівський Краків,

соляна перлина Польщі - Велічка або Бохнія та неповторний Парк розваг ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ!!!

 

ВАРТІСТЬ туру з особи

85 €

доплата за SNGL - 25 €

Гарантований аванс на екскурсії

10 €

 * -  На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата - 10 €.

 

УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії.

 • Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.
 • Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
 • У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

1-й день

21:00- збір групи.

21:15 - виїзд  до Польщі. Нічний переїзд по території Польщі.

2-й день

    Пішохідна екскурсія по Кракову «Королівською дорогою»Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

    Екскурсія на Вавельський пагорб (10€ + вх..кв. в Кафедральний собор та крипту: дор.-4€, діти до 12р. - 2€) - відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.),який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербець і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшановніших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пропонуємо факультативні програми  на вибір:

1.    Соляна шахта Бохнія **(10€ + вх. кв.:дор.~ 16€, діти до 12р. ~ 13€ при групі не менше 15 чол. або при умові приєднання до збірної групи) - це найстаріша соляна шахта в Польщі (www.kopalnia-bochnia.pl). Видобування камяної солі на околицях міста Бохнія сягає історично до 3,5 тисяч років до нашої ери. Початок існування бохнійської шахти як закладу видобування солі сягає 1248 р. Соляна шахта - найбільший шедевр Бохнівщини. Сьогодні Соляна шахта Бохнія - це один із найбільших туристичних центрів в регіоні. Для туристів прокладений  туристичний маршрут, який складається з двох рівнів: рівень IV Авґуст і рівень VI Сенкевич. Маршрут додатково збагачує мультимедійна виставка, яка приваблює, зокрема, дітей. Частину маршруту туристи долають пішки, а частково за допомогою підземної залізниці.

2.    Соляна шахта Велічка** (10€ + вх. кв.: дор.~ 20€, діти до 12р. ~ 15€ при групі не менше 20 чол. або при умові приєднання до збірної групи), яка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці. Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, яке складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички - єдиний гірничо-видобувний обєкт у світі, що від самого початку й до тепер не припиняв своєї роботи. 

Поселення. Вільний час.

     Для любителів шопінгу запрошуємо відвідати самостійно:

1.    Галерею Краківську. До Ваших послуг більше як 200 магазинів, супермаркет, кафе, бари. (www.galeria-krakowska.pl)

2.    Найбільший в Кракові торговельно - розважальний комплекс BONARKA CITY CENTER(www.bonarkacitycenter.pl). Тут ви зможете не тільки купити брендові речі, але і гарно провести час, скуштувати смачну кухню у  затишних ресторанчиках.

 Переїзд до готелю.  Поселення. Ночівля.

3-й день

Сніданок. Виселення. Пропонуємо:

1. Факультативну поїздку в найбільший парк розваг Польщі - Енерджіландія **  www.energylandia.pl (при групі не менше 15 чол. - 10€ + вх. кв.: дор.-  109 zl, діти зростом до 140см - 59 zl.; при групі менше 15 чол. - 10€ + вх. кв.: дор.-113,05 zl, діти зростом до 140 см -65,55 zl),  який можна прирівняти до «Європа Парку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

Для родини, де вся сім`я проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

-  Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

   2.  Або залишитися в Кракові та  відвідати:

1). Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

     2). Екскурсію  по Краківському підземеллі (15€).  В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

Збір групи. Повернення до Львова (година виїзду уточнюється у супроводжуючого).

УВАГА!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні) в Мишленіцах чи у Кракові залежно від вибраної факультативної програми. Час прибуття автобуса туристи уточнюють, подзвонивши супроводжуючому.

Повернення до Львова вночі після 24:00. 

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання: 1 ніч в готелі 2*, 3*. 

2. Харчування -  сніданок.

3. Транспортне обслуговування згідно програми.

4. Послуги гіда.

5. Супровід керівника.

6. Екскурсія по  Кракову.

 

1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках, Аквапарки, Парк розваг Енерджіландія.

2. Факультативні програми та екскурсії.

3. Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.

4. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

-  послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються  разом з туром туроператору),

послуги ППВА та консульський збір туристи оплачують    самостійно в «КРЕДО БАНК» або банк «ІДЕА» - більш детальна інформація див.:http:// www.gryntour.lviv.ua/news/cat/44.html  або на сайті ППВА http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

5. Медичне страхування - 3 євро.

УВАГА!!!

 Гарантований аванс на екскурсії.

 • Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.
 • Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
 • У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

 

** - дана факультативна програма бронюється та оплачується разом із бронюванням та оплатою туру.

ПРИМІТКИ!!!

 • Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок у міру комплектації групи.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
 • У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
 • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.
 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розселені в 2-х чи в 3-х місних номерах.
 • Запропоновані готелі для поселення можуть бути на відстані 25 км від центру Кракова.
 • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

                 При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.Додатково по даній категорії21.03.2019 - Болгарія 2019/ Дитячий табір «КАМЧІЯ»
19.01.2019 - Весняні канікули у Львові
19.10.2018 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (груповий тур для дитячих груп шкільного віку)
20.09.2018 - Осінні фарби Львова. Програми на канікули для шкільних груп
07.05.2018 - Болгарія 2018/ Дитячий табір MISTRAL 2 (св.Влас) з 14.07.18 до 27.07.18
02.02.2018 - Фестиваль «Сонце-Радість-Краса» (12.06.18-22.06.18), Несебр, Болгарія
25.10.2017 - Різдвяні канікули у Львові (05.01.18-07.01.18)
23.09.2017 - ЗИМОВІ КАНІКУЛИ в ЗАКОПАНЕ (03.01.2018-11.01.2018)-груповий тур
21.09.2017 - Львівські осінні етюди
19.09.2017 - Осінні канікули: Львів+Карпати

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam