Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 90
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Дрогобич - місто солі та наскельна фортеця- Тустань
Екскурсійні тури. : 640 грн.

Дрогобич - місто солі та наскельна фортеця- Тустань

Заміська одноденна автобусна екскурсія.

(Сироварня «МУККО»-Тустань-Дрогобич-банананова ферма)

Дата виїзду: 18.04, 09.05, 16.06 …Тустань 888 *** Дрогобич, ц.Юра

Вартість на особу при групі не менше 6 - 7 чол.: - 640 грн.

В вартість входить:

  1. Проїзд по маршруту автобусом
  2. Супровід

У вартість не входить:

1.       Проїзд по маршруту автобусом

2.       Супровід - екскурсійний

3.       Факультативи

4.       Страхування

 

Ранній Виїзд у Львівські Карпати.

Відвідування сироварні «МУККО» та дегустація сирів – 120грн./ос..

 

ТУСТАНЬ (дор. - 65 грн., діти – 40 грн. ПІДЛЯГАЄ УТОЧНЕННЮ!!!) – із 17 жовтня 2005 це історико-культурний заповідник «Тустань» - одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні.  Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс, який займав близько 3 гектарів, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху “Шовковий шлях” з Китаю до Португалії.

Тустань входила до єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства. Вперше Тустань згадується в літописі (1333-1384рр.).

Це унікальна памятка давньоруської архітектури не тільки в Україні а й у всій Європі, де збереглося близько 3 тисяч пазів в скелях, куди вставлялись деревяні конструкції (це могла бути 5-ти поверхова фортеця).
Унікальним також є колодязь видовбаний у скелі, камяна "цистерна".
Поруч джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на який відбувається фестиваль середньовічної культури "Тустань". Після фестивалю залишились: деревяна вежа, таран, требушет.

  Пропонуємо майстер-клас з випікання хліба у печі або випікання піци (діти до 12 р. – 170 грн./ос., дорослі – 200грн./ос., + 40 грн., якщо дорослі не приймають участь в майстер класі, а ідуть на екскурсію); майстер клас із збивання масла та дегустація + відвідування бойківського музею + чаювання карпатського чаю (90 грн./ос.). Даний майстер-клас триває 3 год. Пекарям-початківцям видають костюми та шапочки. Поки одна частина групи замішує хліб, друга відвідує музей, робить масло та приймає участь в чаюванні.

 

ДРОГОБИЧ. Дрогобич – вважається столицею «Галицької Каліфорнії» (нафтової Галичини), місто юності Івана Франка - світового генія, саме це місто надихало Бруно Шульца на створення всесвітньо відомих шедеврів, місто Юрія Дрогобича. Ви побачите: родинний будинку Бруно Шульца, ратушу, «вулицю крокодилів», віллу Бянки та інші будівлі.

Пропонуємо:

·         Огляд старовинної церкви Святого Юра (екскурсія - 60 грн., вх.кв.: дор.- 30 грн., діти – 10 грн.), яка знаходиться під охороною Юнеско — памятка галицької деревяної архітектури кінця XV ст.— початку XVI ст., одна з найкраще збережених і відноситься до числа найкращих памяток давньої української сакральної архітектури. Збудована у XV ст., кілька разів перебудовувалася і остаточних архітектурних форм їй надав талановитий український будівничий Григорій Тесля з Дрогобича.

·         Екскурсія на солеварний завод (250 грн./група)найстаріше діюче підприємство України та одне із найстаріших у Європі. Перша згадка про солеварню датується 1250р. З цього часу вона працює безперервно біля озер соляної ропи, з яких сіль добувають випарюванням, старим дідівським способом. Саме біля цього підприємства розвинулося м. Дрогобич. ПОПЕРЕДНЬО БРОНЮЄТЬСЯ та ОПЛАЧУЄТЬСЯ при замовленні туру.

·         Театралізована екскурсія - «Таємниці підземель Дрогобицької ратуші» ( за дод. плату - 100 грн./ос., при групі не менше 20 чол.). У вартість входить: театралізована вечірня екскурсія у дворику ратуші з історії Дрогобицького магістрату; вхідний квиток на вежу ратуші; вхід у підземелля ратуші;

Повернення до Львова.

 

БАНАНОВа ФЕРМА та  дегустування продукцію (замовляється та оплачується заздалегіть).

 Тут Ви побачете понад 30 видів екзотичних рослин. Найбільшою популярністю на оглядинах цього унікального саду користуються: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати. І вже близько 3 років його Бананова Ферма доводить, що така екзотика може рости і плодоносити навіть в Україні. Найбільше на Банановій фермі вирощують, звичайно, бананові дерева на Вас чекає знайомство з самим процесом догляду за таким екзотичним садом.

Вартість такої еко-прогулянки: 150 грн./ос. Утвартість входить: екскурся фермою та  дегустація продукції на 50 грн. (Для дітей – банан, печиво та лимонад, для дорослих – лікери (банановий лікер та лімончело). За бажанням можна придбати продукцію.

Прибуття до Львова. Прощання.

Повернення до Львова (орієнтовно 21.00)

 

 

Харчування:

Сніданок – радимо поснідати в дома або  із собою взяти канапки.

Обід – за дод. плату (130 – 150 грн./ос.)

·         Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

·         У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

·         Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів і не залежить від туроператора.

·         Розпивання алкогольних напоїв та вживання їжі в автобусі заборонено. Для цього є відповідні локації.

·         Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

·          

 

 

 

 


Додатково по даній категорії25.04.2022 - МАЛОПОЛЬСЬКІ МОТИВИ (3 дн./2ночі))
02.04.2022 - ШОП ТУРИ В ПОЛЬЩУ: до Перемишля та до Жешува
11.02.2022 - У пошуках дива -МАКЕДОНІЯ! (на 2022р.)
08.02.2022 - Будапешт - мій найкращий вікенд! (на 2022р.)
07.02.2022 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО
08.10.2021 - Вихідні у Кракові+ШОПІНГ
20.07.2021 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
19.03.2021 - VIP- тур: «КВІТИ ЗАКАРПАТТЯ»!!!
09.02.2021 - ТРИМІСТО: БОРИСЛАВ, ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ
05.02.2021 - Легенди гуцульського краю (3 дні/2ночі)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam