Путівки. Тури. Відпочинок в Україні і за кордоном

10.06.2016 - Необхідні документи для оформлення візи в Словаччину


 

1. АКУРАТНИЙ закордонний паспорт (термін дії не менше 120 днів на момент повернення до України) з наявністю вільного розвороту для візи; у дітей старших 14 р. повинен бути власний проїзний документ.
2. 2 кольорових фото 3,5 х 4,5 см на білому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкриті вуха та чоло). Не скановані! Фотографія повинна бути новою, не старшою 3 місяців!
3. Анкетні дані;
4. копія внутрішнього паспорту (всіх заповнених сторінок);
5. копія свідоцтва про народження, шлюб, розлучення;
6. довідка з місця праці про доходи з вказанням ставки, посади і фрази, що під час подорожі за працівником зберігається місце праці.
Розписана зарплата повинна бути за останні 6 місяців. (з/п за кожен з місяців повинна бути розписана окремо, сумарний дохід - мін. 21 000 грн.).

ОБОВЯЗКОВО!

У довідці з роботи має бути прописана фраза: До закінчення 2016 року у туриста залишилося невикористаними ... днів щорічної відпустки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Консульський відділ Словаччини вимагає, що туристам, які надають довідки про роботу від приватних підприємств та приватних підприємців, необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію завірене печаткою підприємства.
Якщо турист працевлаштований в ПП, яке працює без печатки , туристу необхідно надати довідку з банку, незалежно від місячної зарплати, а також нотаріально завірену копію ПП.
А також надати нотаріально завірену копію свідоцтва реєстрації ПП.

Важливо!!! Консульський відділ Словаччини не приймає довідки з роботи, якщо вони підписані одним з родичів(наприклад: чоловік підписав довідку дружині , батько - дітям і т.д.)

Обовязковий документ!

Оригінал довідки з банку про наявність поточного рахунку і рух коштів за останні 3-6 місяців.

Залишок коштів на момент подачі має бути не меншим, ніж сума вказана в довідці з рухом коштів з банку.
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), довідка з банку про рух коштів за останні 3-6 місяців, а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта родича, що фінансує подорож.

ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ:
- копія свідоцтва про реєстрацію ПП, нотаріально завірена
- ксерокопія свідоцтва платника єдиного податку або патенту
- довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку (Залишок на рахунку мінімум 10000трн. Термін дії довідки 1 місяць з дня видачі.)
- довідка про рух коштів по рахунку за останні 3-6 місяців. Залишок коштів на момент подачі має бути не меншим, ніж сума, вказана в довідці з рухом коштів з банку.
- довідка з податкової про обсяг виручених коштів (не звіт) за останні 2 квартали. Якщо на загальній системі оподаткування, то Свідоцтво платника ПДВ (копія).

ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ:
- копія пенсійного посвідчення
- довідка про пенсію за останні 3-6 місяців (за кожен з місяців повинна бути розписана окремо).
- довідка з банку про наявність рахунку і рух коштів за останні 3-6 місяців
- або довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), довідка з банку про наявність поточного рахунку+рух коштів за останні 3-6 місяців, а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта родича, що фінансує подорож

Для дітей до 18 років
- довідку з місця навчання
- довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина), довідка з банку про наявність поточного рахунку+рух коштів за останні 3-6 місяців, а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі + копія внутрішнього паспорта родича, що фінансує подорож (навіть якщо батьки подорожують разом з дітьми)
- нотаріально завірену копію дозволу від батьків на виїзд дитини за кордон (оригінал не передавати)
- просимо взяти ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕДЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.

Для студентів:
- довідку з місця навчання
- копію студентського квитка
- довідку про стипендію за останні 6 місяців (за кожен з місяців повинна бути розписана окремо).
- довідка з банку про наявність рахунку і стану рахунку 
- довідка з місця праці одного з членів родини (близька родина) за 6 міс. Або останній випис з банківського рахунку батьків + документи, які підтверджують родинні звязки+ копії внутрішніх паспортів обох батьків, а також нотаріально завірена заява про фінансування подорожі. У випадку, якщо заявник навчається на заочній формі навчання, документ про фін. Забезпечення приймається виключно від заявника.

Увага! У всіх довідках, що стосуються заробітніх плат (стипендій, пенсій) обовязково повинен бути підпис бухгалтера та директора. 

Для туристів, що подорожуть власним транспортом:
- копія прав водія
- копія техпаспорта
- копія зеленої карти на машину

Додатково оплачується:
- Словацька віза (дорослі - 35Є консульський збір + 16Є візовий центр.; діти, студенти, пенсіонери - 16Є візовий центр);
- 10Є послуги по подачі з 1ос.

Посольство Словацької Республіки в Україні (м.Київ)
вул. Ярославів Вал, 34, м. Київ, 01901, Україна
Тел.: 0038 / 044/ 272 03 10, 272 13 10
Факс: 0038 / 044/ 272 32 71
E-mail: emb.kiev@mzv.sk 
Опубліковано на сайті: http://www.gryntour.lviv.ua
Прямая ссылка: http://www.gryntour.lviv.ua/news/view/28.html