Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 94
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  

Відреставрований готель РЕНОМАЛ***  розташований в самому серці  Татранської Ломниці недалеко від  з/д вокзалу і автовокзалу. Поблизу  готелю (500 м) знаходиться станція підвісної канатної, яка веде  до лижного центру Скалнате Плесо і до Ломницького піку. В будь-яку пору року тут можна знайти великий вибір можливостей для спорту і відпочинку: катання на лижах, санках, ковзанах, відпочинок в релакс центрі Аквасіті, м. Попрад, з багатьма памятниками культури, печери, і тд.

Апартаментовий будинок  «У Медведя»***   розташований в Татранській Ломниці недалеко від станції канатної дороги на Скалнате плесо, лижного центру Ями, траси для санок, а також від  з/д  і автобусної станції.

Апартаменти новозбудовані і облаштовані  меблями-люкс.

Це  ідеальне місце відпочинку для всіх,  хто шукає тишу і спокій та максимальну насолоду  красотами Високих Татр.

Готель ТІТРИС (раніше ОДБОРАР) розташований  в спокійному місці  недалеко від центру Татранської Ломниці і є чудовим місцем відпочинку для всіх вікових груп.

Номери: комфортабельні номери в сучасному стилі.

До послуг туристів: Акварелакс з водними атракціонами та саунами.

-400 м -від готелю -  станція відправки підвісної канатної дороги до станції  Скалнате  Плесо з можливістю пересадки і продовження дороги до Ломницького піку.

- 900м - від готелю  - центр ЯМИ, який пропонує чудові траси з штучним снігом і можливістю нічного катання.

Шанувальників зимових видів спорту порадує природний каток.

Готель «Уран»***,  розташований  в центрі Татранської Ломниці, ідеальне місце для сімейного відпочинку в будь-яку пору року.

Розміщення: сучасні та зручні номери.

До послуг гостей:  закритий басейн, фітнес центр, сауна, масаж, водний масаж, джакузі і грязеві компреси. Лижный центр Ями, розташований лише  400 м від готелю, пропонує добре підготовлену трасу спуску з штучним снігом і можливістю нічного катання. Шанувальників зимових видів спорту порадує також природний каток.


RSS Anti Spam