Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 94
Коментарі: 0
Головна         Список  
Необхідні документи
Анкара
Анталія
Курорти Анталійського узбережжя
Стамбул

Загальна кількість: 8 новостей в 5 розділах

 

Anex-Tour PEGAS CORAL Travel Поиск туров - TUI Online
Туреччина - це райський куточок на Землі, де найбагатша культура, зміцнена глибокими національними традиціями, гостинні й мудрі люди, завжди готові прийти на допомогу!

Туреччина може похвалитися тривалим купальним сезоном. Турецькі пляжі чекають відпочиваючих з перших чисел травня й аж до листопадових свят. Саме в цей період температура повітря встановлюється на позначці + 30 градусів. Крім того, Туреччина знаменита й зимовим відпочинком.

Гірськолижні тури в Туреччину користуються популярністю як у новачків, так і в професійних спортсменів. Туреччина - країна, у якій є все, що, задовольнить інтереси туристів: пляжі, водоспади, готелі й стародавні пам`ятки.

Найвідоміша визначна пам`ятка це Троя. Популярний туристичний маршрут приведе вас у провінцію Чанаккале. Це місце дотепер бентежить не тільки туристів, але й навіть вчених. Адже оспіване Гомером місто дотепер залишається нерозгаданою загадкою. У Туреччині дуже багато святих місць. Одне з них - це район Каппадокі. Це місце вважається геологічним чудом, і складається відчуття, що воно спеціально створене природою для порятунку перших християн.


RSS Anti Spam