Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 455
Коментарі: 2
Головна         Список  
Необхідні документи
Бухарест
Брашов
Сігішоара
Сучава
Гірськолижні курорти Румунії

Загальна кількість: 8 новостей в 6 розділах
Мало кого поїздка в Румунію залишить байдужим. Комбінація вигадливих середньовічних міст і замків, сірих міст із одноманітною архітектурою й різноманітними сільськими пейзажами, не порушених сучасним життям, створює заворожуючий калейдоскоп можливостей для дослідження країни.
Румунія вабить і зачаровує своєю розмаїтістю і різнобічністю. Однією ногою країна міцно стоїть в минулому, у цей час як інша робить широкий крок до сучасного західного світу.


Населення
Населення Румунії становить 22,8 млн. чоловік. Етнічний склад: 89,4% - румун, 7,1% - угорців, 1,8% - циган, 0,5% - німців, 0,3% - українців, 0,2% - росіян, 0,1% - турок.

Географія
Країна розташована на південно-сході Європи й межує із Угорщиною, Югославією, Болгарією, Україною й Молдовою. Площа Румунії 237 500 км.2. Вся Румунія, за винятком Чорноморського узбережжя, входить у басейн Дунаю. 2850 кілометровий Дунай проходить через 9 країн і завершує свій шлях дельтою в Румунії. На півдні від Дельти розташувалося чорноморське узбережжя, на південному заході - Дунайська низовина.

RSS Anti Spam