Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  
Необхідні документи
Відень
Зальцбург
Інсбрук

Загальна кількість: 6 новостей в 4 розділах

Австрія —країна, де туристичний сезон триває цілий рік. туристів сюди приваблюють красоти Відня і Зальцбурга , мальовничі альпійські містечка Тіроля, чудові національні парки і «Озерний край» на заході країни, гарячі мінеральні джерела й звичайно ж, гірськолижні траси. відпочинок в Австрії поєднує чудові можливості для лікування, екскурсій та занять спортом взимку і влітку.

Географія
Австрійська Республіка– держава в Центральній Європі. Межує з Чехією, Словаччиною, Німеччиною, Угорщиною, Словенією, Італією, Швейцарією та Ліхтенштейном. Площа – 84 тис. кв.км.

Столиця – Відень- 1,67 млн. мешканців.

Природа
Велику частину території займають Східні Альпи (найвища точка – гора Ґросглокнер, 3797 м) і їх передгір`я; низовинні рівнини по Дунаю. Понад 2/5 території – гірські ліси. Ріки - басейну Дунаю; озера Нойзідлер-Зее, Боденське.
Клімат помірний, континентальний, на заході вологий.

Населення
Населення Австрії в етнічному відношенні досить однорідне: біля 98% складають австрійці. Вони говорять на австро-баварських діалектах німецької мови, які значно відрізняються від літературної мови. Тут також живуть невеликі групи словенців, хорватів і угорців.


RSS Anti Spam