Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 455
Коментарі: 2
Головна         Список  
Прийом у Львові
Необхідні документи
Закарпаття
Тернопільщина
Моршин
Трускавець
Східниця
Київ

Загальна кількість: 8 новостей в 8 розділах
Україна - держава в східній Європі, що межує з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Росією і Білоруссю.
В Україні проживають близько 47 млн чоловік.

Україна - найбільша серед країн, що повністю розташована в межах Європи, площа України - 603.7 тис. км2 (для порівняння: площа Франції - 547 тис. км2), максимальна протяжність з півночі на південь - 893 км., із заходу на схід - 1316 км.; довжина кордону - 4558 км.

Україна має вихід на два моря - Чорне і Азовське. Головною водною артерією є річка Дніпро.
Як незалежна держава Україна зовсім молода - вона народилася 24 серпня 1991 року.

Столиця: Київ
Грошова одиниця: гривня

Це приголомшлива природа, цікаві екскурсії історичними пам`ятками, відвідини багатьох найвідоміших курортів і багато що інше. Велика кількість лікувально-профілактичних санаторіїв дозволить вам оздоровитися природними засобами, а музеї і пам`ятки історії не дадуть вам сумувати.
Україна має в своєму розпорядженні прекрасні зони відпочинку на узбережжі Чорного і Азовського морів. У Карпатах знаходяться бази гірськолижного відпочинку. Україна багата архітектурно-історичними пам`ятками. Серед них: в Києві можна відзначити Софійський собор (11 ст), Видубецкий монастир (11 ст), Золоті ворота (11 ст), церкву Спаса на Берестове (11-12 ст), Кирилівську церкву (12 ст), Києво-печерську лавру (11-18 вв.), в якій знаходяться мощі православних святих, а також музей золота, Андріївську церкву (18 ст). У Львові знаходиться один із найстаріших університетів в Європі, заснований в 1661 р., а також Кафедральний собор (14-15 ст.), каплиця Трьох святителів (16 ст), Чорна Кам`яниця (16-17 ст.). Одеса знаменита своїм Оперним театром (побудований в 1887 р.), ансамблем класицистичних будівель з Потьомкінськими сходами (1826-1841), пам`ятником Дюку Рішелье. Біля Севастополя знаходяться руїни древнього міста Херсонеса, що існував з 5 ст до н.е. Тут організований археологічний заповідник.

RSS Anti Spam