Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  
Необхідні документи
Туніс
Курорти Тунісу

Загальна кількість: 6 новостей в 3 розділах
Oasis - Пошук
Туніс - це справжній оазис із чудовою природою: білосніжні пляжі із прекрасними краєвидами на море, безкрайність пустель. Туніс - це чарівність східної культури і архітектури: вигадливі лабіринти вулиць, справжні арабські базари, руїни прадавніх міст, які залишилися після французьких, іспанських і римських завойовників. Тут всюди зустріните гармонійне поєднання теперішнього і далекого минулого, недоторкану природу і сучасні умови.
Тут на Вас чекають надзвичайні пляжі теплого Середземного моря, підводне плавання і безліч культурних багатств, що дісталися від прадавніх цивілізацій - пунічної, римської, арабської і західної. Туніс - це африканська країна, але більш європеїзована, ніж Єгипет.

Найкращі курорти Тунісу - розкішний Хаммамет, шумний молодіжний Сусс, спокійна відносно малолюдна Махдія, сучасна курортна зона Сканес на північ від Монастира, острів легенд і старовинних традицій- о.Джерба.

Туніс, офіційна назва Туніська Республіка - держава на середземноморському узбережжі Північної Африки.

Географія. На півночі і сході омивається Середземним морем, на заході і пн.-заході межує з Алжиром, на пд.-сході - з Лівією. Третину території країни займають східні гори Атлас, решта території покрито саванами і в, основному, пустельна.
Населення. 97 % населення країни - араби. Однак, існує незначна частина (1 %) берберів, які проживають в основному на острові Джерба і в районах Матмата, Татауїн, Гафса. Проживають в країні і черкеси (бл. 1,5 %). В основному - це нащадки єгипетських мамлюків, частина переселенці з Кавказу. 98 % населення - мусульмани. Також є невелика кількість католиків. Чисельність населення складає 10,08 млн чол.

RSS Anti Spam