Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 455
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  

Готель Русь*** розташований в самому центрі Києва та ідеально підходить як для ділової поїздки, так і для відпочинку. Готель знаходиться всього в кількох кроках від відомої вулиці столиці - Хрещатику, поблизу від багатьох визначних місць та торговельних галерей міста.

До Ваших послуг 449 комфортабельних номерів, з вікон яких відкривається розкішна панорама на центр столиці.  Всі вони обладнані центральною системою кондиціонування, супутниковим телебаченням, прямим виходом на міжнародну телефонну лінію, електронною системою безпеки і Wi-fi доступом до інтернет.

 

Готель Голосіївський ** розташований біля Голосіївського парку та Національного Виставкового центру України. До Ваших послуг 176 номерів різної категорії від  люкса до економ.класу, ресторан, кафе-бар, конференц-зал.

У вартість проживання входить сніданок.

Вартість 2-місного номера стандарт від 444 грн.

Готель Козацький *** розташований на головному майдані Києва в оточенні памяток культури та стародавньої архітектури.

Унікальне розміщення в самому центрі столиці має багато переваг: з вікон затишних номерів готелю відкривається неперевершений краєвид на центральну площу Києва - Майдан Незалежності, центральну вулицю - Хрещатик, памятник Архангелу Михаїлу, Монумент Незалежності України, Палац Секритаріата Президента України та інше.

Зручна траспортна мережа, розташовані неподалік бізнес-центри, посольства будуть зручні для ділових людей.

Найвідоміші памятки культури та архітектури знаходяться в межах пішохідної прогулянки. Наприклад, памятник Княгині Ользі та Михайлівський собор - 5 хвилин прогулянки, памятник Богдану Хмельницькому та Софіївський собор - 7 хв., Національна Філармонія та Арка Дружби Народів - 10 хв., Андріївський Узвіз та Фунікулер - 10 хв.

Готель Україна *** .розташований в самому серці Києва на Майдані Незалежності. Недалеко від готелю знаходяться київські театри, Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет  Міністрів, Національний банк, Головна пошта, нічні клуби та торгові центриЗ вікон номерів готелю відкривається чудова панорама Хрещатика, Софії Київської, Михайлівського собору.

Готель Україна - це особливе обличчя міста. В готелі постійно зупиняються відомі політики, дипломати, актори, художники, спортсмени.

Всі види транспортної мережі зосереджені поблизу готелю.

Готель Україна - це європейська якість та українська гостинність! 

 


RSS Anti Spam