Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 94
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  

Deluxe hotel «Купава» 4* - готель-легенда, що знаходиться на території прасловянського лісу у древньому місті Львові.

Deluxe hotel «Купава» - це комплекс поєднань сучасності та етносу, де кожна деталь підкреслює повну довершеність закладу. Тринадцять комфортабельних номерів, лоббі-бар, цілодобовий ресторан української та європейської кухні та SPA-центр. Готельний комплекс розташований у затишному куточку старого Львова, де завжди можна відпочити від метушні міста чи провести ділову зустріч. Поєднання не поєднаного дозволяє готелю стати родзинкою у славетному місті.

 

Готель «Едем» розташований в центральній частині Львова, у безпосередній близькості з головною греко-католицькою святинею України - Собором Святого Юра, який є памяткою архітектури XVIII ст. Завдяки зручному розміщенню готелю, кожен візитер зможе легко потрапити в будь-який куточок міста, що є важливою перевагою як для ділових гостей міста, так і для туристів.

 

 

Апартаменти «Ірена» розташовані в затишному куточку історичної частини Львова.

Будинок щойно відновлено і відреставровано із збереженням архітектури та стилю «сецесія», характерного для кінця 19 ст. Гармонійне поєднання висококласного сервісу, домашнього затишку та вишуканого смаку надають апартаментам неповторного стилю.

Зупинившись в готелі Ви відчуєте затишок, який забезпечить інтерєр кімнат, зроблений в характерному для тих часів стилі.

На першому поверсі готелю розташоване кафе-бар, в якому пропонуються гарячі страви, закуски, салати, різноманітні напої, десерти.

Готель розрахований  на 45 осіб -  27 комфортабельних номерів, що відповідають вимогам як для відпочинку,  так і для ділових зустрічей.

Стильний бізнес-готель Reikartz Дворжец Львів розташований в історичному центрі міста, на найдовшій та старійшій його вулиці - Городоцькій. Недалеко від готелю знаходяться  відомі  архітектурні памятки, такі як головна греко-католицька святиня України - Собор Святого Юра та величний Костел Святої Ельжбети.

Номерний фонд готелю складає з 52 комфортабельні номери чотирьох категорій: -Класик-, -Стандарт-, -Суперіор- та -Люкс-.

Готель Жорж - один з найстаровинніших готелей Львова,розташований в центральній частині серед численних історичних та архітектурних памяток. Поєднання елегантностi з сучасними вигодами та чудове розмiщення роблять Жорж iдеальним мiсцем для вiдпочинку та працi дiлових людей i туристiв.

Готель Жорж був побудований в  стилі неоренесанса в 1901 році, за проектом архітекторів угорських Гельмер і Фельмера.
В даний час в готелі Жорж працює 72 номери, для розміщення туристів та гостей нашого міста.
У готелі Жорж до Ваших послуг: кафе-бар, бар, ресторан, обмін валюти, ательє, перукарня, пральня, конференц-зал на 27 осіб, камера зберігання, послуги перекладачів, банкомат .


RSS Anti Spam