Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 455
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  

Розташування: б/в «Перлина» розташована на Чорноморському курорті Затока. З однієї сторони омивається водами Чорного моря, з другої –знаходиться Будакський лиман. Територія доглянута, озеленена, вся в квітах.


Розміщення:
1. Будиночки на березі моря, 2х,3х-місні номери з пластиковими вікнами, хорошими меблями, з холодильником в номері; туалети, умивальники, душ в окремому приміщенні на території бази.
2. Будиночки, 30 м від моря, 2х,3х-місні номери з пластиковими вікнами, хорошими меблями, з холодильником в номері, туалет, умивальник на блок.
3. Кам’яний корпус, 2,3,4-х місні номери з вигодами. В номері туалет, умивальник, душ з гарячою водою, телевізор, холодильник. Частина номерів з вентилятором, частина з кондиціонером.
4. Новий корпус збудований з деревяних брусів, 2,3,4-х місні номери з вигодами. В номері туалет, умивальник, душ з гарячою водою, телевізор, холодильник, кондиціонер.
Харчування: 3-х разове, у власній їдальні.
Пляж: піщаний, пологий берег.
До послуг відпочиваючих: кафе, бари, медпункт, поряд ринок.
Розташування: б/в «Відродження» розташована на Чорноморському курорті Затока. З однієї сторони омивається водами Чорного моря, з другої –знаходиться Будакський лиман. Територія доглянута, озеленена, вся в квітах.
Розміщення:
1. Дерев`яні будиночки на самому березі моря, розраховані на 2-3-4 чол. ТУД розташовані в окремому санітарно-гігієнічному приміщенні.
2. 3-хповерховий корпус, 2,3,4-х місні номери з вигодами на поверсі (туалет, умивальник). Душ-геліо в окремому санітарно-гігієнічному приміщенні.
3. 2-хповерховий корпус, 2,3,4-х місні номери з вигодами. В номері туалет, умивальник, душ з гарячою водою, телевізор, холодильник, лоджія.
Харчування:3 х разове в їдальні б/в.
Інфраструктура: ресторан, бар, диско бар, більярд, медпункт, автостоянка, дитяча площадка, відеозал, дискотека, прокат холодильників і телевізорів, пропонуються екскурсії.
Пляж:. піщаний, пологий берег

RSS Anti Spam