Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 990
Коментарі: 1
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Готель Рейкарц Дворжец****
Розділ: Львів

Стильний бізнес-готель Reikartz Дворжец Львів розташований в історичному центрі міста, на найдовшій та старійшій його вулиці - Городоцькій. Недалеко від готелю знаходяться  відомі  архітектурні памятки, такі як головна греко-католицька святиня України - Собор Святого Юра та величний Костел Святої Ельжбети.

Номерний фонд готелю складає з 52 комфортабельні номери чотирьох категорій: -Класик-, -Стандарт-, -Суперіор- та -Люкс-.Номер -Класик-
Площа номеру: 11-13 кв. м
Кількість номерів: 8
В номері: односпальне ліжко, міні-бар, міні-сейф, фен, плазмовий телевізор, супутникове ТВ, доступ до інтернету, телефон, робочий стіл, шафа, ванна кімната з душовою кабіною.

Номер -Cтандарт-

Площа номеру: 15-23 кв. м
Кількість номерів: 32
В номері: два односпальних або двоспальне  ліжко, міні-бар, міні-сейф, фен, плазмовий телевізор, супутникове ТВ, доступ до інтернету, телефон, шафа, рабочий стіл, ванна кімната з душовою кабіною.

Номер -Суперіор-
Площа номеру: 18-23 кв. м
Кількість номерів: 6
В номері: два односпальних або двоспальне ліжко, міні-бар, міні-сейф, фен, плазмовий телевізор, супутникове ТВ, доступ до інтернету, телефон, диван або крісло, шафа, журнальний столик, робочий стіл, ванна кімната з душовою кабіною або ванною.

Номер -Люкс-
Двокімнатний номер, площа 35-45 кв. м
Кількість номерів: 6
В номері: два односпальних або двоспальне ліжко, міні-бар, міні-сейф, фен, плазмовий телевізор, супутникове ТВ, доступ до інтернету, телефон, диван, журнальний столик, робочий стіл, шафа, ванна кімната з душовою кабіною або ванною.

Діти до 6 років розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без додаткового  місця.
title title      

RSS Anti Spam