Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 452
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Пансіонат «Марія 5»
Розділ: Закопане

Подумайте про абсолютну тишу, завдяки якій Ви знайдете спокій.... Якщо Ви хочете відновити свої сили в СПА центрі та отримати чудові естетичні враження - Пансіонат «Марія 5» це місце саме для Вас. Розташований до центру міста -25 хвилин ходи. Відносно недалеко (1,5 км) знаходиться лижний комплекс Носаль, розрахований як на досвідчених гірськолижників, так і на початківців. Поряд (200м) від пансіонату знаходиться витяг для початківців на г.Анталувка протяжністю до 200 м, а на відстані 600м від пансіонату витяг - Козінець протяжністю до 500 м.

Відкриття пансіонату було в кінці 2009 року, і тим самим Ви можете бути впевнені, що всі елементи обєкту сучасні і адаптовані до високих вимог  гостей. Виготовлена ​​з цілої деревини меблі і мягкі кольори інтерєру дуже позитивно вплинуть на ваш настрій, і Ви відчуєте себе краще, ніж удома.

Піклуючись про зручність гостей, Пансіонат «Марія» є дружнім також для інвалідів. Ці та багато інших зусиль були оцінені на початку 2010 року, коли Пансіонат «Марія 5» отримав чотири зірки (****).

Кожен день є можливість користуватися процедурами Vacu Fit, займатися скандинавською ходьбою (Nordig Walking) і розслаблятися в СПА салоні. У розпорядженні гостей є процедури для обличчя та усього тіла.

            У більшості номерів Пансіонат «Марія», Ви знайдете: ванну кімнату з феном і душовою кабіною, TV-сат та радіоприймач, одномісне або двомісне ліжко (можлива додаткова ліжко), інтернет розетку. У деяких номерах є балкон із захоплюючим видом на Татри.

Види процедур, які можна отримати у Пансіонаті «Марія»: ФІЗІОТЕРАПІЯ -магнітотерапія, лазеротерапія, місцева кріотерапія, електротерапія, високотоновая частотна терапія HiTop, ультразвукова терапія, фототерапія лампою Q-light, індивідуальні інгаляції «BOA» - гнітючий масаж, ручний масаж, президентське крісло, ЛІЖКО HYDRO-JET, BODY DETOX, ФІНСЬКА САУНА, РИМСЬКА БАНЯ, ДЖАКУЗІ, ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ.

 


 

 


RSS Anti Spam