Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1152
Коментарі: 6
Головна         Список  

ЗАЛЬЦБУРГ

Зальцбург -одне з найкрасивіших міст Європи, літня резиденція австрійських імператорів, велика батьківщина видатного Моцарта та диригента ХХ століття Герберта фон Карояна.  Також  особливою його прикрасою є річка Зальцах, по обидва береги якої розташоване місто.

Зальцбург дивовижно живописний і славиться своєю багатою культурою. Тут побудовано багато церков та монастирів, в катакомбах яких молилися християни. Можна здійснити прогулянку невеличкими, зате красивими площами з іграшковими Будиночками, відвідати музеї та дізнатись багато цікавого й захоплюючого про минуле столиці та її жителів. Це місто класичної музики, яка приваблює її любителів з усієї Європи: в січні проводиться Тиждень Моцарта, а літом фестивалі оперного мистецтва і концертних програм.

Характерною ознакою міста є люди в чорній одежі монахів, що відповідає великій кількості духовних закладів. Навіть деякі гори названі на честь монахів, наприклад, такі як, Менхсберг ( гора Чернеча ) та Капуцинерберг ( гора Капуцинів).  

Зальцбург - це прекрасна можливість відчути місцевий колорит, помилуватись видом безкраїх зелених лугів, це Золоте Місто Великого Барокко, як його називають шанувальники мистецтва та Північна Флоренція, як її називають історики...RSS Anti Spam