Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1151
Коментарі: 6
Головна         Список  

Мілан

Мілан - головне місто північної частини Італії, в минулому носило німецьку назву Майлянд.

Центром Мілану є Соборна площа, прикрасою якої є Міланський кафедральний Собор Duomo. Цей собор є другим за величиною, після собору Св. Петра у Римі. Це неймовірно красива архітектурна будівля, на вершині якої встановлено знамениту статую Мадонни. Поряд розташована  галерея Віктора Еммануїла ІІ - красива споруда, місце зустрічей та прогулянок, з великою кількістю елегантних ресторанчиків, барів та магазинів. Також ви не зможете пройти повз інші, не менш цікаві галереї, театри, церкви, храми та собори, архітектурні памятки,знамениті монументи, музеї та виставки...

.У Мілані надзвичайно популярний спорт,який цінується мешканцями та приїжджими фан-клубами. Місто є батьківщиною двох футбольних клубів світового рівня: Мілан та Інтер, а також батьківщиною міланської Олімпії - успішної баскетбольної команди, яка вже виграла досить багато кубків. Отже, запрошуємо усіх вболівальників та фанатів відвідати рідне місто своєї улюбленої команди!

Мілан - одна із світових столиць моди, де цілий рік проводяться демонстрації нових модних колекцій, які утворюють конкуренцію для Парижу. Місто відоме модними фірмами та магазинами на Віа Монтенаполеоне та в галереї Віктора Еммануїла на площі Дуомо, напевно найстарішому торговому центрі світу. Тут ви зможете відвідати бутіки відомих модельєрів, а саме: Giorgio Armani, Dolce and Gabbana, Prada, Pirelli, Gianni Versace та інші.

Сьогодні Мілан - це світова столиця моди та дизайну, найбільш розвинуте місто Італії. Тут буде цікаво як шанувальникам  мистецтва, так і шанувальникам шопінгу.


             


RSS Anti Spam