Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 448
Коментарі: 2
Головна         Список  

Ель Гуна - це зовсім новий курорт Єгипту, який розміщений в 22 км на північ від Хургади. Потрапиш туди - і відчуття ніби ти у східній казці, все навколо немов би іграшкове. І це не дивно, адже місто було побудоване по проекту Майкла Грівса, архітектора, який створив всесвітньовідомий Діснейленд.
Ель Гуна являє собою комплекс островів, які зєднані між собою численними мостами та каналами, по яким курсують гандоли та катери. Звідси і ще одна назва Ель Гуни - єгипетська Венеція. Територія курорту забудовувалась поступово із 1991 року. Спочатку тут зявилися лише декілька вілл, а потім пяти- та чотиризіркові готелі.

 На території курорту кожен зможе знайти, те що йому по душі. В Ель Гуні є великий торговий центр, спортивно-оздоровчий комплекс, фешенебельний гольф-клуб, що до речі є гордістю містечка, два морських порти, і навіть власні аеропорт, радіо, газета та журнал. Особливо цікаво тут шанувальникам дайвінгу, адже звідси організовують екскурсії до найбільших кораблів, які затонули в водах Червоного моря. Крім того, Ель Гуна є ідеальним місцем не лише для відпочинку, а й для бізнесу. В кожному готелі є вмістимі та комфортабельні конференц-зали для проведення нарад та ділових переговорів.
Курортне містечко дуже часто називають перлиною Червоного моря. Оскільки чистота, порядок та організованість тут просто вражають. Уявіть собі, що в Ель Гуні навіть верблюди мають спеціально облаштовані для них санвузли. І таке відношення тут до всіх сфер життя. За подібні зусилля Ель Гуну назвали містом, яке має найменш негативний вплив на екологію та навколишнє середовище у Єгипті.RSS Anti Spam