Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 65
Коментарі: 0
Головна         Список  

Таба - курортне містечко, розміщене  на Сінайському півострові і є найпівнічнішим туристичним центром Єгипту. Місто знаходиться на узбережжі Червоного моря не далеко від кордону з Ізраїлем та Йорданією.

Ще в давнину Таба було простим рибальським селищем, яке було дещо відсталим в економічному розвитку із-за погано розвинутої транспортної інфраструктури. В середині минулого століття Таба стала місцем територіальної суперечки між Ізраїлем та Єгиптом.  Варто відзначити, що саме Ізраїль дав поштовх Табі як курорту, побудувавши тут величезний готель в середині 20 століття. Згодом і Єгипет продовжив його розвиток як туристичного центру. Теперішній курорт розкинувся в декількох десятках кілометрів від самого населеного пункту Таба.
Курорт Таба - тихий куточок Єгипту, відомий своїми мальовничими краєвидами, великою кількістю гротів, лагун та коралових рифів. Саме тут поруч з містом виросли могутні гранітні гори, які стіною підступили майже до самого моря, відділяють одне від одного їх лише золотиста смуга піску та зелені оазиси готелів.
   У Табі створені всі умови, для того, щоб створити для туристів максимально комфортний і максимально приємний відпочинок. Велика кількість сучасних готелів курорту пропонують сервіс найвищого класу. туристи їдуть сюди не лише для відпочинку на пляжі, а й для підводного плавання. В Табі працюють дайвінг-центри, де можна навчитися пірнати з аквалангом. Кораловий риф біля узбережжя направду багатий морською флорою та фауною. А на суші природною особливістю містечка є Різнобарвний каньйон, названий так із-за великої гами кольорів гранітних гір. Крім того, в Табі багато історичних памяток. На приклад, на острові Фараонів збереглась фортеця Салах Ель Діна, побудована в 12 столітті. У вечірній час тут досить містично на фоні темних вод Червоного моря.
Потрапити у Табу можна автомобільними дорогами з твердим покриттям, морем або повітряним транспортом. В 35 км від міста розташований Міжнародний аеропорт Таби, хоча більшість чартерних рейсів з України корсують до Шарм ель Шейху (близько 260 км від Таби), а звідси трансфер автобусом до самого курорту (біля 5 годин),


 


RSS Anti Spam