Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1138
Коментарі: 6
Головна         Список  
Про Аланію

Аланія - мальовниче курортне містечко, яке розмішене на невеличкому скелястому півострові біля підніжжя Торроських гір, серед апельсинових та лимонних садів.

Історія Аланії зягає далекого минулого. Засноване воно було ще в 4 ст. до н.е. В античні часи місто було столицею Памфілії, в римську епоху - осередком контрабандистів та піратів, а потім і літньою резиденцією сельджурських султанів. Історичні споруди саме цього часу є найцікавішими для нас.

Про Сіде

Сіде - невеличкий півострів, який зі всіх сторін оточений золотистими піщаними пляжами. Знаходиться він в 75 км на схід від Анталії. Місто відоме ще з античних часів. Грецькі колоністи вперше розселились тут ще в 7 столітті до н. е., хоча сама назва міста не грецька, а анатолійська, і в перекладі означає гранат, який був символом родючості у ті часи.

Тепер Сіде - це  маленьке, але дуже комфортне місто-курорт з красивим узбережжям, фешенебельними готелями, апельсиновими гаями та бавовняними полями, великою кількістю ресторанів, кафе, барів, казино, які розміщені вздовж всього узбережжя. Тут деревяні та камяні будиночки чергуються із античними руїнами, та з вузенькими вулочками та кафе. Все це створює неповторну атмосферу відомого турецького курорту.

Про Белек

Белек - наймолодший курорт Туреччини. Він почав розвиватись в 1984 році. Тут зосереджуються лише фешенебельні чотири- та пятизіркові готелі, а також першокласні туристичні комплекси. Їх комфортабельність приємно здивує навіть найвибагливіших туристів.

Місто Белек - одне з небагатьох курортів Туреччини, який не відноситься ні до одного історичного місця. Але його геграфічне розташування ідеально підходить для здійснення коротких поїздок до визначних памяток Анталії.

 

Про Кемер

Кемер - невеличке курортне містечко, розміщене в 43 км на південний-захід від аеропорту Анталії, в мальовничому куточку, між вершинами гірського Таврського масиву та блакитними водами Середземного моря. Ніби ще вчора Кемер був невеличким рибальським селищем. Але за останні 20 років, цей населений пункт перетворився у всесвітньовідомий курорт. Початок розвитку курортної зони датується 1970 роком, коли тут була побудована автомагістраль, яка повязаа його з Анталією. До цього Кемер не мав наземного транспортного сполучення із сусідніми регіонами Туреччини. З 1980 року турецька влада залучила сюди величезні фінансові інвестиції, спрямовані на розвиток туризму. І як результат тепер Кемер сучасне місто із достатньою кількістю комфортабельних готелів, нічних клубів та ресторанів.


RSS Anti Spam