Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1127
Коментарі: 5
Головна         Список  

Про Пулу

Пула - це одночасно великий морський порт, міжнародний туристичний центр і місто з багатим культурним минулим, про яке свідчать памятники давньоримської архітектури, що збереглися до наших днів.
Пула найбільше місто Істрії, яке розташоване в тихій бухті на північному заході півострова. Клімат мякий середземноморський.

Про Пореч

Місто Пореч розташований на західному узбережжі півострова Істрія. Центральна історична частина міста внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Пореч був заснований два тисячоліття тому. Зручне розташування  міста в глибині бухти, яка прикрита з моря острівцем Миколая, сприяло швидкому зростанню міста і порту. За всю історію Пореч багато разів змінював правителів. Протягом століть Пореч перебував під владою італійців, венеціанців, австро-угорців, французів і лише після закінчення Другої Світової війни місто увійшло до складу Югославії та Хорватії. У 70-ті роки Пореч ХХ століття стає центром хорватського туризму.

Про Ровінь

Ровінь розташований на західному узбережжі півострова Істра. Старе місто своєю будовою нагадує краплю, в центрі якої знаходиться кафедральний собор. З берегів Ровіня відкривається краєвид на острови, найбільші з яких - острів Св.Андріята та Св. Катерини.

Перші поселення на місці  Ровіня виникли ще в бронзову добу,  а перша згадка про місто  датується   VII ст. Завдяки зручному розташуванню Ровінь на протязі своєї історії знаходився під владою різних народів та цивілізацій: Візантії, німецьких феодалів, Австро-Угорщини, Франції, Італії. Сьогодні Ровінь- багатонаціональне місто, тут проживають хорвати, італійці, серби, словенці, албанці.


RSS Anti Spam