Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  

Носаль. На південь від центру Закопане, на північному схилі гори
Носаль (1206 м) розміщений гірськолижний комплекс Носаль. Основа комплексу - один із кращих польських слаломних схилів, довжиною 650 м. Саме тут регулярно проводяться польські та міжнародні змагання зі слалому. Катання забезпечують один крісельний та 9 бугельних витягів різної довжини. Найдовший із бугелів піднімає на середину гори Носаль, його довжина 456 метрів, перепад 133 метри. Решта бугелів швидше учбові, перепад висот від 20 до 35 метрів, довжина від 145 до 260 метрів. Всього тут є 4 траси. Більшість з них покриваються штучним снігом, та чудово освітлюються. Крім того, комплекс включає автостоянку, ресторани, бари, працює прокат та спортмагазин. Комплекс працює з 9:00 до 15 останніх лижників.

Поляна Шимашкова знаходиться в 1,5 км на південний-захід від центру Закопане і є одним із найпопулярніших гірських схилів в Закопане. Комплекс включає два основних крісельних витягів: шестимісний довжиною 1500 м, з пропускною здатністю до 3000 осіб на годину, обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною пропускною системою, рухомою смугою посадкового перону. Час підйому на гору 7-10 хвилин. Та чотиримісний крісельний підйомник довжиною 400 м для лижників-початківців.  Схил добре освітлений, обладнаний сніговими пушками, захисними сітками справа та зліва. Поляна Шимашкова адаптована як для вже досвідчених лижників, так і для початківців. Поруч із нижніми станціями витягів знаходиться великий ресторан, бар, пункти прокату, автостоянка. На вершині гори також є кілька ресторанчиків. Витяги працюють з 09:00 до 22:00. З вершини гори можна переїхати на Губалувку на гуральському санному возі. Пішки цей перехід займе хвилин 30, якщо без лиж.

Каспровий Верх (1985 м) - це найвідоміша та найцікавіша для досвідчених гірськолижників та сноубордистів гора в Польщі, розміщена в 7 км від центру Закопане. Саме траси Каспрового Верху найдовші та найширші траси в межах цього курорту. На самій вершині розміщені кафе-піцерія та камера схову. На Каспровий Верх проведені три канатні дороги: із Кузніц - 60-місні вагончики (в 2007 році була проведена повна модернізація), з Долини Горичкової - двомісний крісельний витяг, з Долини Госеніцової - чотиримісний. Цікаво навіть те, що витяг на Каспровий Верх є першою в Польщі пасажирською канатною дорогою. Її траса ділиться на дві частини - із Кузніц (1027 м) на Мишлєніцке Турне (1352 м) і далі на Каспровий Верх (1959 м). Час підйому на саму верхівку становить 12 хвилин. Лижний сезон на Каспровому починається в середині грудня і при сприятливих умовах продовжується до кінця квітня.

Для катання на вершині є дві додаткові траси, одна з них «червона», протяжністю 1800 метрів. Друга широка «чорна» траса, протяжністю 1200 метрів. Ці траси мають свої крісельні підйомники, так що один раз піднявшись на самий верх, можна кататися не спускаючись вниз, до підніжжя гори.

Закопане

Закопане – рай для гірськолижників. Для них підготовлені схили різної крутизни, гірськолижні школи і інструктори, прокат і ремонт будь-якого гірськолижного спорядження.

Всього в Закопане 10 гірськолижних комплексів, більше 50-ти витягів. Є також фунікульорна дорога на Губалувку, декілька крісельних і канатних доріг.
В центрі міста є три вартих уваги комплекси -Анталувка, Козинець, Губалувка, а також декілька одиноких бугельних витягів.
Решта гірськолижні комплекси, що оточують Закопане - Будзовський Верх, Буторовий Верх, Каспровий Верх, Костелиско, Носаль, Поляна Шимашкова.

БЯЛКА ТАТРАНСЬКА

Бялка Татранська - невеличке поселення, яке розташоване в 20 км від Закопане. Тут всі гірськолижні траси достатньо широкі та у відмінному стані. Нараховується 18 витягів, в тому числі 2 крісельних: 3-х місний довжиною 1 380 м та 4-х місний довжиною 800 м. Траси витягів старанно підготовлені, при необхідності штучно засніжуються та ретельно освітлюються.  Пропускна здатність усіх витягів у Бялці Татранській: 15 000чол./година , а підйомники з єдиною картковою системою обслуговують близько 10000 чоловік. Загальна довжина трас: більше 15.000 м.


RSS Anti Spam