Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  

Канарські острови є однією із 17 провінцій Іспанії. Вони розташовані в Атлантичному океані в 1500 км від Піренейського півострова і в 100 км від узбережжя Африки, загальною протяжністю в 450 км. Канарські острова можна відвідати впродовж всього року. Хоча пік сезону починається з кінця липня і закінчується на початку жовтня (середня температура повітря складає 25оС). Острови, які складають архіпелаг, адміністративно поділяються на дві провінції: Санта-Крус-де-Тенеріфе, яка включає острови Тенеріфе, Гомера, Ла Пальма і Іеро, і провінцію Лас-Пальмас, куди входять острови Гран-Канарія, Фуертевентура і Лансароте.

Тенеріфе часто називають маленьким материком і це досить влучне визначення, так як такого різноманіття в кліматі та в ландшафтах на такій невеличкій території як тут, напевно, ніде на планеті більше не зустрічається. Площа його складає 2053 кв. км. За формою він нагадує величезну гору. Оскільки саме на Тенеріфе знаходиться найбільший в світі вулканічний конус - Піко-де-Тейде (3103 м) - найвища точка не лише на Канарах, а й всієї Іспанії. Він має свою неповторну ауру та магнетизм, що приваблює сюди велику кількість туристів із року в рік.

Ла Пальма - невеличкий зелений острів площею всього лише 728 кв. км, який знаходиться на північному-заході Канарського архіпелагу. Ла Пальма дуже різнобарвний, та ідеально підходить для поціновувачів спокійного відпочинку. Острів має форму груші, узбережжя в основному скелясте, тому тут не надто багато пляжів, але вони такі ж чудові, як і на інших островах архіпелагу. 

Ла Пальма особливо багата на різноманітні природні цікавинки. Саме тут розташований величезний заповідник метеликів, а також зачаровують своїм співом близько 230 видів екзотичних птахів. Також острів надає чудову можливість зайнятись водними видами спорту і для пішого туризму. На Ла Пальмі є фешенебельний яхтклуб.

Острів Гомера знаходиться всього в 30 км від Тенеріфе. Він має круглу форму і площу 378 кв. км. Острів є єдиним в архіпелазі, на якому відсутні сліди вулканічної активності. На Гомері розміщений гірський масив Гарахонай (найвища точка 1487 м), який є національним парком, де збереглась унікальна рослинність - могутні зарослі лаврових лісів. Саме завдяки такій мальовничій природі острів Гомера щороку відвідують тисячі туристів.

Гран Канарія - справжній райський острів. Площа його становить 1532 кв. км. Його досить часто називають континентом в мініатюрі: тут тісно примкнули один до одного гірські масиви, покриті снігом, пустельні рівнини, глибокі вулканічні кратери, ліси з пишною європейською, африканською і навіть американською зеленню та екзотичною фауною, і все це оточено чудовим узбережжям з піщаними пляжами. Саме тут знаходиться всесвітньовідомий дюнний пляж Маспаломас, з пальмовим оазисом та верблюдами - це 4 км золотистого піску та блакитної води, відгороджених підводним рифом. На острові Гран Канарія створені ідеальні можливості для рибної ловлі та підводного полювання, гри в теніс, гольф та для їзди верхи.


RSS Anti Spam