Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 454
Коментарі: 2
Головна         Список  

Острів Фуертевентура, без сумніву, володіє найкращими та найпротяжнішими пляжами на всьому Канарському архіпелазі. Більша частина його берегової лінії (340 км) - пляжі із білосніжного піску. Саме таке величезне узбережжя дозволяє насолоджуватись морем на самоті. Навіть на найвідоміших пляжах (наприклад, Підвітряний пляж) можна пройти кілька кілометрів, не зустрівши жодну людину. Море тут також особливе, завдяки особливостям шельфу Фуертевентуре воно неглибоке, а вода надзвичайно чиста, має приємний блакитний колір. Це справжній рай для плавання та риболовлі. Але основним видом спорту на Фуертевентуре залишається віндсерфінг. На одному з найкращих пляжів - Хандія, вже кілька разів проводився чемпіонат світу.

Острів Лансароте знаходиться в північно-східній частині Канарського архіпелагу. Він займає територію 840 кв. км. туристів сюди приваблює незвичний ландшафт - вулканічні печери, озера із лави та кратери чергуються із пляжами вкритими білосніжним піском та прозорою водою. Це справляє неймовірне враження. Звідси і ще одна назва Лансароте - острів вогнедихаючих гір. І це не дивно, адже на зовсім невеличкій території розмістились аж триста вулканів! Головною визначною особливістю Лансароте є печера Куєва-де-лос-Вердос - найбільша лавова печера в світі (протяжність її 6 км). Такі пейзажі створюють тут відчуття тишини та спокою. Крім того, цей острів люблять за неймовірний затишок та гостинність місцевого населення.

Острів Іеро - найменший острів Канарського архіпелагу. Саме тут панує атмосфера неповторної природи, тишини та спокою. Іеро розміщений на південному заході Канарського архіпелагу і займає територію 278 кв. км. Узбережжя достатньо скелясте та круте. Але між скелями розташовані мальовничі бухточки, в яких і знаходяться сучасні готельні комплекси. Крім того, острів відомий різноманіттям пейзажів: від засушливих ландшафтів та вулканічних утворень, до яскраво зелених лісів та густих плантацій виноградників. Місцеві жителі кажуть, що саме на цьому острові можна по-справжньому насолодитись вічною весною. Так що, в майбутньому Іеро перетвориться в один із найпопулярніших курортів Канарського архіпелагу.


RSS Anti Spam