Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1154
Коментарі: 6
Головна         Список  

Бечічі - сучасний курорт, розташований в 3 км від центру Будви. Курортне містечко Бечічі  дуже затишне, тут багато парків, скверів з величними соснами, агавами та пальмами. Містечко немов потопає в запашній середземноморській рослинності та квітах. Більшість готелів в місті - тризіркові та чотиризіркові. Однак останнім часом йде активне будівництво нових готельних комплексів найвищих категорій. Паралельно також проводиться реконструкція вже існуючих готелів.

Гордість Бечічів -  золотистий дрібногальковий пляж довжиною два з половиною кілометри, який отримав -Гран Прі- в 1936 році, авторитетною міжнародною комісією в Парижі, за найкрасивіший пляж Європи.

Бечічі,  так як і Будва, вважається одним із найтепліших міст Середземноморя. Типовий середземноморський клімат характеризується теплим, сонячним літом та мякою зимою. Хоча визначних історичних місць в Бечічах не так вже і багато, відпочинок на цьому курорті приносить масу задоволення - перш за все тим, що тут досить добре розвинута розважальна інфраструктура. В місті велика кількість затишних кафе, ресторанчиків із смачною кухнею, маленьких та великих магазинів. А оскільки Бечічі розташоване поряд з Будвою, велика кількість туристів можуть відвідати Будву прогулявшись лише кілька кілометрів вздовж узбережжя, або ж проїхавшись на спеціально облаштованому транспорті - невеличкому автопоїзді, який курсує тут кожних пів години.

Бечічі відомі також своїм міжнародним турніром пляжного футболу, який проводять щороку. В ньому із задоволенням приймають участь і зірки світового футболу.

 


RSS Anti Spam