Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  

Рафаїловичі- сучасний туристичний центр Адріатики,  розташований в кінці пляжу курорту Бечічі і являє собою тихе мальовниче рибальське поселення, вузенькі вулички і невеличкі будиночки з відкритими терасами якого, додають йому затишну домашню атмосферу. Знаходиться він в 4 км від міста Будва.

Курорт Чорногорії Рафаїловичі представлений сучасними готельними комплексами з великою кількістю магазинів, ресторанів, кафе та барів. Власних визначних історичних памяток Рафаїловичі практично не мають, якщо не враховувати пляжі. В далекому 1936 році справжньою знахідкою став двокілометровий пляж, який починається в Бечічах, і тягнеться до Рафаїловичів. Саме він на Міжнародному конкурсі в Ніцці був визнаний найкращим пляжем Європи.

Клімат Рафаїловичів середземноморський, з довгим, жарким та сухим літом та недовгою мякою зимою.

відпочинок в Рафаїловичах буде до вподоби перш за все прихильникам тихого, спокійного відпочинку. Це містечко просто створене для неспішних прогулянок вздовж узбережжя, під час яких можна безкінечно милуватись блакитним морем, насолоджуючись ароматами квітучої
субтропічної рослинності. Хоча тут створені чудові умови і для активного пляжного відпочинку: тенісні корти, спортивні площадки для дорослих та дітей, водні атракціони.

Велика кількість туристів, відпочивши на курорті Рафаіловичі, ще довго згадують усміхнених чорногорців, цілюще повітря та неймовірну красу природи. Можна навіть сказати, що Рафаїловичі - це селище з листівки - невеличкі, компактні вілли та могутні гори, які потопають в зелені, на фоні блакитно-смарагдових вод Адріатичного моря. Краса неймовірна!

 
 


RSS Anti Spam