Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 988
Коментарі: 1
Головна         Список  
Берлін, одне з найдивовижніших міст Німеччини. Берлін - це серце Німеччини, його безперервне биття відчувається в великих громадських будівлях, прекрасних музеях і театрах, вишуканих ресторанах та галасливих пабах.

Сьогодні місто, відновлене як національна столиця, є центром гігантського проекту возз`єднання, і тут найточніше можна побачити тенденції в настроях Німеччини. У Берліні, що є тепер знову столицею ФРН, проживають на 890 кв. км. 3.459.000 чоловік.


Серед архітектурних споруд, що уціліли після другої світової війни, Бранденбургські ворота, Монумент Перемоги (1869-1873г. ), das Zeughaus (сьогодні музей німецької історії). Наново споруджені були: Німецька державна опера, Рейхстаг. В області мистецтва, культури і науки Німеччини провідне місце займає Берлін. У Берліні знаходяться Вільний Університет, Технічний Університет, вищі школи мистецтва і музики, галереї, такі музеї як Острів Музеїв з музеями Пергамон, Штіфтунг- Пройсишер Культурбезітц, ботанічні і зоологічні сади, , кабаре, концертні зали, серед них і знаменита Берлінська Зелена Естрада.

Берлін знаходиться на перехресті торгових доріг. Річковий порт і аеропорти Тегель, Темпельхоф і Шенефельд роблять Берлін великим транспортним центром, особливо в північному і середньонімецькому регіонах.

RSS Anti Spam