Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 992
Коментарі: 1
Головна         Список  
Про Мадрид

Мадрид - одне із найкрасивіших та популярніших міст світу.

Місто має дуже зручне місцезнаходження, саме завдяки цьому тут над головою завжди чисте блакитне небо, а за кількістю сонячних днів в році з Мадридом не може зрівнятись ні одна європейська столиця. Мадрид славиться не лише унікальним кліматом, але й своїм культурним фондом: тут величезна кількість музеїв, художніх галерей, які відомі у всьому світі, красиві архітектурні памятки.

Коротка історія.

За легендою, Мадрид був заснований античним героєм Окниєм, сином бога ріки Тібр. Саме тут, на її березі була побудована фортеця, навколо якої з часом розбудувалось величезне місто.  З 2 ст. н. е. в Іспанії починає поширюватись християнство. В 5 ст. територію завоювали вестготи, а за ними і араби, які включили ці землі в свій Халіфат. До початку 16 ст. розвиток міста визначався взаємовідносинами арабів та іспанців, які то воювали між собою, то жили в мирі. В 1561 році Іспанія стає частиною Священної Риської імперії. Саме з цього року і впродовж цілого наступного століття місто інтенсивно розвивається і набуває сучасного вигляду. В 16 ст. іспанська корона переходить до династії Габсбургів, а згодом і  до династії Бурбонів. Місто з роками збільшувалось, змінювало свій вигляд та розвивалось. Однак ріст міста призупинився після вторгнення сюди французів на чолі з Наполеоном, та під час іспанської революції та громадянської війни. Такий розвиток подій поніс за собою великі збитки - величезна кількість архітектурних памяток міста були пошкоджені.  З 1950 року місто інтенсивно розбудовується, спостерігається підйом економіки та туризму у місті.

Визначні памятки.

Площа Пуерта-дель-Соль (Ворота Сонця) - центральна площа Мадрида. Тут знаходиться бронзова пластина, від якої йде відрахунок всіх відстаней в країні. А на старовинному Будинку Пошти, ось уже багато століть, розміщений головний годинник Іспанії.  Ця площа - дзеркало історії країни. Вона була свідком повстання проти Наполеона, найвеличніших тріумфів та жорстоких падінь. Тут же був запалений перший гасовий ліхтар і була прокладена перша лінія мадридського метро.

Скульптура Ведмедя та Суничне дерево із бронзи та каменю була побудована на площі Пуерта-дель-Соль в 1967 році.  Вона є одним із офіційних символів Мадриду. Існує кілька версій, які пояснюють значення цього незвичайного дуету. Згідно однієї з них, колись на місці Мадриду був гай суничних дерев, де жили ведмеді. Згідно іншої версії - це символ домовленості між церковною та громадянською владою про спільне використання мисливських угідь. Тим не менше, ця скульптура є дуже популярною серед туристів.

Музей Прадо - скарбниця шедеврів живопису, багатство якої може зрівнятись лише з Лувром та Ермітажем. Тут зібрані праці Ель Греко, Веласкеса, Гойя, Тиціана, Дюрера та багатьох інших майстрів. Не менш визначними є музей сучасного мистецтва Королеви Софії та музей Тіссен - Борнеміса.

Парк Ретіро - надзвичайно чарівне та романтичне місто, навіть сама назва перекладається як усамітнення. Створений в 1630 році, він був сценою для проведення пишних  святкувань. У наш час парк Ретіро - улюблене місце для прогулянок міських жителів та туристів. Тут можна прокататись на човні, велосипеді, скейтборді, подивитись театральне дійство в Скляному палаці, який побудований біля ставка.

Королівський палац починає свою історію з 1734 року, коли Філіп V, побудував королівську резиденцію, яка складалась із 3000 кімнат. Більша частина кімнат Королівського Палацу відкрита для загального доступу, інші використовуються для державних прийомів. Королівські апартаменти багаті на художні цінності, антикваріат та шикарний декор рококо.

Монастир Конвенто-де-ла-Енкарнасьон - заснований в далекому 1611 році, і є однією із найвизначніших памяток Мадрида. Атмосфера панує дуже таємнича. Тут зберігаються унікальні деревяні споруди, розписані вручну. Родзинкою монастиря є чаша, на якій збереглись засохлі краплинки крові Святого Пантелеймона. Щороку його відвідують тисячі знедолених, які щиро вірять у чудодійні властивості зцілення цієї чаші.

До визначних памяток Мадриду також можна віднести кілька національних бібліотек, астрономічну обсерваторію, ботанічний сад та багато інших.Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

25.09.2009 - Про Барселону
25.12.2008 - про Іспанію
Немає коментарів. Чом би Вам не залишити свій?
Ваше ім?я:
Коментар:
Смайл - 01 Смайл - 02 Смайл - 03 Смайл - 04 Смайл - 05 Смайл - 06 Смайл - 07 Смайл - 08 Смайл - 09 Смайл - 10 Смайл - 11 Смайл - 12 Смайл - 13 Смайл - 14 Смайл - 15 Смайл - 16 Смайл - 17 Смайл - 18
Секретний код:
Секретний код
Повторити:

RSS Anti Spam