Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1155
Коментарі: 6
Головна         Список  
Про Белек
Про Белек

Белек - наймолодший курорт Туреччини. Він почав розвиватись в 1984 році. Тут зосереджуються лише фешенебельні чотири- та пятизіркові готелі, а також першокласні туристичні комплекси. Їх комфортабельність приємно здивує навіть найвибагливіших туристів.

Місто Белек - одне з небагатьох курортів Туреччини, який не відноситься ні до одного історичного місця. Але його геграфічне розташування ідеально підходить для здійснення коротких поїздок до визначних памяток Анталії.

 Одними із найбільших принад курорту є високоякісні поля для гольфу. В туристичному розвитку цього регіону найбільший акцент був зроблений саме на цю особливість. Як наслідок - Белек один з найпопулярніших гольф-центрів у всій Туреччині та Європі.


Крім того, Белек відомий кришталево чистим лазурним морем, багатокілометровими піщаними пляжами, сосновими, кедровими та евкаліптовими гаями. Практично всі пляжі відзначені тут блакитним прапорцем - знаком якості Європейської Комісії по навколишньому середовищі.

В загальному, Белек - зовсім невеличке містечко, і не зважаючи на те, що готелі пропонують тут велику кількість всіляких розваг, відпочинок тут буде тихим на невтомним, що дозволить відволіктись від зайвої метушні та насолодитись усіма принадами природи, цілющим повітрям, яке наповнене пянким ароматом сосен.

 
Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

12.11.2009 - Про Аланію
12.11.2009 - Про Сіде
07.10.2009 - Про Стамбул
02.10.2009 - Про Кемер
01.10.2009 - Про Анкару
02.12.2008 - Пошук туру
02.12.2008 - про Туреччину

RSS Anti Spam