Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1154
Коментарі: 6
Головна         Список  
Про Сігішоару

Сігішоара - одне із наймальовничиших міст Румунії, яке називають -Перлиною Трансільванії- або -Саксонським Нюрнбергом-. В 1999р місто було внесене в список Всесвітньої спадщини Юнеско . Розташоване  на пагорбі  над рікою Тирнава-Марі в 175 км на пн-захід від Бухареста. Населення - 32287 мешканців (2002 рік).
Сігішоара відома в історії під назвами:  Шесбург (нім.) та  Шегешвар (угорс.). Місто заснували в XIII столітті німецькі колоністи із Саксонії. Вони звели на пагорбі середньовічну фортецю, кілька церков і знамениту Годинникову вежу висотою  64 м.
За легендою,  саме в Сігішоарі народився Влад Цепеш, той самий граф Дракула (який був вигнаний із Валахії і саме тут в 15 ст. чеканив монети). У стінах середньовічної цитаделі знаходився Будинок Дракули, а зараз - бар і ресторан. В 1631 році тут був вибраний на угорський престол трансільванський князь Юрій Ракоці.

В місті збереглося багато середньовічних будівель. Варто відвідати чудову цитадель із девятьома вежами (цікаво те, що в наші дні фортеця є не тільки туристичною визначною памяткою, але в ній дотепер живуть люди). На території фортеці можна придбати сувеніри, перекусити, відвідати музей історії, з оглядових майданчиків помилуватися на черепичні дахи старого міста й надихаючий природний ландшафт Трансільванії.
 Також варто оглянути Храм Домініканського монастиря, який став центральною саксонською лютеранською церквою в 1566 році, Готичну церкву, яка знаходиться на пагорбі і до якої ведуть деревяні криті сходи (172сходинки) та відвідати в с. Албести (4 км від Сігішоари) музей Шандора Петефі - видатного угорського поета, який помер тут в 1848 році.

У Сігішоарі досі відчувається дух середньовіччя. Щороку в липні тут проводяться фестиваль середньовічної культури, на який зїжджаються артисти, художники й музиканти з різних країн.

Мешканці міста зберігають традиції й не поспішають осучаснити місто. Тому, якщо ви прагнете зануритися в атмосферу середньовіччя, обовязково відвідайте Сігішоару.

 

 Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

13.05.2009 - Про Бухарест
01.12.2008 - про Румунію

RSS Anti Spam