Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як вплинула криза на ваші плани відпочинку?

- як відпочивав так буду
- все одно поїду
- змінив місце відпочинку
- навіть і не збирався відпочивати
- відмовився від поїздок
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 968
Коментарі: 1
Головна         Список  
Про Замок Бран

Замок Бран. Всесвітню популярність місту приніс замок Бран (відомий, як замок Дракули), який розташований в 30 км. на південь від Брашова. Стоїть він на вершині гори, порослої лісом. Будівництво замку розпочалося в 1212 році німецькими лицарями, які хотіли захистити кордони Трансільванії, і закінчилося в 1377 році. Замок має незвичайну трапецієвидну форму і  служив стратегічною оборонною фортецею. Він має 4 рівні, які зєднуються сходами. Зали і коридори замку складають загадковий лабіринт.

У внутрішньому дворику є криниця, яка веде, за переказами, до підземних приміщень.Замок Бран мав багато господарів за своє життя. Вважалося, що Бран належав князю Владу Цепешу , якого всі вважають тим самим графом Дракулою із знаменитої книги Брема Стокера, але у всій цій історії правда лише те, що в 1462 році Цепеш був заточений в замку, турецькі вороги катували його в підземеллях замку. У 1920 році замок був дарований англійській королеві Марії, дружині короля Фердинанда I. Марія зробила замок своєю резиденцією. В даний час тут розташувався Музей історії і середньовічного мистецтва, в якому представлені румунські і іноземні меблі, колекції зброї, а також інші цікаві предмети 14-19 ст.

Містечко Бран славиться також своїми сирами, рецепт приготування яких тримається в таємниці і передається від одного покоління до іншого.

На місцевому ринку можна придбати прекрасні вязані речі з натуральної шерсті, а також сувеніри, більшість з яких обіграє образ Дракули.Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

20.11.2009 - Сіная
20.11.2009 - Пояна Брашов
18.11.2009 - Про Сігішоару
01.12.2008 - про Румунію

RSS Anti Spam