Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1128
Коментарі: 5
Головна         Список  
Про Падую

Падуя - місто на північному заході Апеннінського півострова. Унікальне воно є навіть для незвичайної Італії - скільки в ньому працювало великих митців, скульпторів, архітекторів. Хоча їдуть сюди не лише шанувальники мистецтва. Для католиків всього світу - це перш за все місце, де похований великий християнський проповідник Антоній Падуанський. 

Коротка історія.

За легендою, місто заснував в 10 ст. до н. е. троянський герой Антінор. Воно утворилось фактично із кількох рибальських поселень, і стало важливим центром цілого регіону тогочасної Італії - Венето. Згодом місто стає частиною Римської імперії. В 12 ст. Падуя стає вільним містом, і впродовж наступних двох століть розвивається шаленими темпами. Будівлі цього часу, середньовічні фортечні стіни, та велика кількість релігійних памяток збереглись і до наших днів. В 16 ст. місто зазнало значних метаморфозів. Воно було оточене високими стінами та бастіонами, виросли мальовничі споруди та храми. З 1866 року місто остаточно стає частиною королівства Італії.

Визначні памятки.

Одна із найбільш відвідуваних місць Падуї - базиліка Святого Антонія. Вона просто грандіозна та помпезно прикрашена у венеціанському стилі. Тут знаходиться саркофаг чудотворця Антонія. Вважається, що молитви до нього допомагають вилікуватись знедоленим від найстрашніших недуг. В середині храм наповнений золотими та срібними речами - дарунками вдячних прочан. Біля собору перша в Італії бронзова статуя кондотьєру Гаттамелате (робота Донателло).

Площа Прато делла Валле - найбільша площа Європи. Її оточують дивовижні палаци 15-17 ст. Цей архітектурний ансамбль виник в 1775 році на місці руїн давньоримського амфітеатру і зберіг його еліптичну форму. За бажанням венеціанського прокурора був споруджений острів, оточений каналом, через який прокладені чотири арочні мости, які зєднують його із містом. В центрі острова - фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями відомих людей, уродженців Падуї або які певним чином повязані з містом. Білі скульптури, зелена трава, низькі фонтани, які надають площі незвичну підсвітку - все це створює дуже затишну та романтичну атмосферу.

Капелла дельт Скровеньї є однією із визначних памяток Падуї. Такою славою ця Капелла завдячує вишуканому розпису Джотто, який своїми яскравими кольорами значно збагачує інтерєр капели. Всього тут знаходиться 37 фресок, найкращою з яких є Страшний суд.

Ботанічний сад - Орто Ботаніко - перший в світі ботанічний сад був створений в Падуї в 1545 році. Він все ще зберігає своє первинне планування - круглий острівець в центрі, який символізує весь світ, оточений кільцем води. Інші елементи додались пізніше: архітектурні (декоративні входи) та інженерно-технічні (насосні станції та оранжереї).

Падуя завжди привітна та гостинна. Кілометрові піщані пляжі, синє море під лазурним небокраєм. Падуя настільки багатогранна, що кожному тут знайдеться містечко по душі.

 Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

25.01.2010 - Про Неаполь
24.12.2009 - Про Верону
22.12.2009 - Про Флоренцію
15.09.2009 - Про Венецію
15.09.2009 - Про Пізу
09.09.2009 - Рим
07.09.2009 - Про Мілан
12.12.2008 - про Італію

RSS Anti Spam