Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 45
Коментарі: 0
Головна         Список  
Про о.Джербу

Джерба - це острів у Середземному морі площею 500 кв.км. Він є найпівденнішим курортом Тунісу. На Джербу можна добратися на паромі (переїзд триває 10 хвилин) або літаком з Тунісу.

Берегова лінія острова, що представляє собою в основному смугу білосніжних чистих пляжів, простягнулася на 130 км. Джерба скрізь покрита зеленню, завдяки численним джерелам. Тут часто можна зустріти зграї рожевих фламінго, які зовсім не бояться людей.

Столицею острова є Хумт-Сук, назва перекладається як «великий базар». Головна визначна памятка міста - форт Бордж ель- кебир, перше укріплене спорудження, яке було збудоване в 1284 р. На окраїні міста в мавзолеї Сіді Зитуні знаходиться Краєзнавчий музей. Тут можна побачити колекцію традиційного для острова одягу, ювелірних виробів, кераміки й різьблення по дереву. Одним з головних елементів архітектурного ландшафту острова є мензели - масивні житлові будинки квадратної форми з куполами, побілені в білий колір. Мензели нагадують невеликі фортеці, усередині яких невеликий дворик, оточений кімнатами у вигляді алькову.
 У лабіринтах старого міста знаходяться три мечеті: Джамаа-Ель- Горба (для послідовників малекизму), Ех Шейх (головна мечеть ібадитів) і Джамаа Еттрук (турецька мечеть).

У селі Ер- Ріяд розташована синагога Гриба (Ghriba), побудована ще в VI в. до н.е. Більшість істориків визнають її найдавнішою синагогою у світі.

У ресторанчиках Хумт-Сука можна покуштувати найсмачнішу рибу Тунісу з місцевим вином або фініковим лікером. З острова можна здійснювати будь-які екскурсії на материкову частину Тунісу.

Джерба –  чудовий куточок між небом і морем. Завдяки мякому клімату, тут можна відпочивати цілий рік. Ласкаве море, білий пісок нескінчених пляжів, чарівні сади – все це острів Джерба.Проживання: Готелі та вілли

Дивіться також!

15.04.2010 - Пошук туру
30.04.2009 - про Туніс

RSS Anti Spam