Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 89
Коментарі: 0
Головна         Список  
Інформація щодо запису та особистої подачі документів на Польщу

Шановні туристи та турагенти!

З 23.06 по Консульствах РП введена біометрія. Турист за місцем проживання має особисто здавати біометричні дані та документи на відкриття візи.

По вказаній вище причині, схема роботи туроператорів (турагентів) із туристом проводиться поетапно:

1.    Турист замовляє  та оплачує 100% за тур  туроператору (турагенту).

2.    Подача документів у ППВА.Інформація щодо запису та особистої подачі документів на Польщу.

Процес подачі заяви на отримання візи до ППВА Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва, Вінниці, Хмельницького, Житомира, Чернівців, Харкова та Дніпропетровська, Луцька, Рівного та Тернополя / дозволу МПР до ППВА Львова та Ужгорода.

Крок 1: Оплата за послугу ППВА

Громадяни, що бажають отримати візи до Польщі, а отже бажають зареєструватись на подачу документів до Пункту Прийому Візових Анкет (ППВА) у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Тернополі, Рівному, Києві, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Харкові та Дніпропетровську повинні, насамперед, оплатити сервісний збір.

Оплата сервісного збору може бути здійснена у будь-якій філії ІДЕА банку або КРЕДО банку, що знаходяться у областях, які обслуговуються відповідними Генеральними Консульствами РП в Україні:

- Генеральне Консульство у Львові: відділення, які знаходяться у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

- Генеральне Консульство у Харкові: відділення, які знаходяться у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Запорізькій областях.

- Генеральне Консульство у Вінниці: відділення, які знаходяться у Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях

- Генеральне Консульство у Луцьку: відділення, які знаходяться у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях.

- Консульський Відділ Посольства РП у Києві: відділення, які знаходяться у м. Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській та Кіровоградській областях.

УВАГА!!! Попередня оплата сервісного збору здійснюється виключно у відділеннях вище вказаних банків та в областях, які обслуговуються відповідним Генеральним Консульством. Оплати здійснені в інших установах та банках вважатимуться недійсними і не можуть бути використаними для реєстрації на подачу документів в ППВА.

Сервісний збір за послуги ППВА сплачується кожним заявником індивідуально, незалежно від віку та  від того, чи буде чи не буде  оплачуватися наступний візовий збір.

Виключення становлять батьки, що оплачують сервісний збір за неповнолітніх дітей (до 18 років) та подружжя один за одного за наявності документів, які підтверджують родинні звязки (оригінали внутрішніх та закордонних паспортів, оригінал свідоцтва про одруження чи - для дітей - свідоцтва про народження).

Зауважте, що під час оплати Вам необхідно буде надати касиру:

  • оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів
  • Ваше прізвище та імя, латинськими літерами, згідно даних, вказаних у закордонному паспорті
  • діючий номер Вашого телефону, за яким з Вами можна буде контактувати в разі потреби

!!! оплата сервісного збору приймається лише у відділеннях, які знаходяться поза межами ППВА. Банківські відділення, які знаходяться безпосередньо всередині ППВА не приймають такі оплати.

Під час здійснення оплати уважно перевіряйте всю надану вами інформацію. Якщо Ви знайшли помилку у вашому прізвищі, імені, номері чи серії паспорту, негайно повідомте про це касира з метою виправлення та надання нового чеку. У випадку наявності помилок у квитанціях виданих касиром Ідея Банку чи Кредо Банку запис на подачу документів може не відбутися.

У квитанції будуть зазначені ваші прізвище, імя, номер паспорту та унікальний код до реєстрації.

Крок 2: Запис на подачу документів

Після здійснення оплати необхідно переслати копію квитанції на ел. адресу менеджера і через 24-48 години після здійснення попередньої оплати, ми матимемо можливість зареєструвати Вас для подачі документів у ППВА.

Важливо! Для Одеського Консульського Округу попередня оплата сервісного збору візового центру Польщі не потрібна! Всі оплати виконуються в день подачі документів!

Крок 3: Подача документів до Пункту Прийому Візових Анкет.

Турист самостійно приходить до Пункту Прийому Візових Анкет в призначений день та час подачі документів та подає заповнену анкету і необхідні супровідні документи згідно мети поїздки.

У день подачі візової заяви, також, необхідно надати оригінал чеку про оплату послуг ППВА.

Крок 4: Оплатіть необхідну суму.

Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити в касі: візовий збір оплачується готівкою у євро або в гривнях, за умови замовлення курєрської доставки - збір оплачується у гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

Крок 5: Надайте біометричні дані.

Якщо Ви подали документи на отримання візи Шенген, після здійснення необхідної оплати, будь ласка, пройдіть у спеціально створену біометричну кабіну та надайте свої біометричні дані.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

  • У випадку, якщо надані Вами дані при реєстрації не відповідатимуть даним, зазначеним у Вашій квитанції - реєстрація буде неможлива.
  • Оплачена квитанція із зазначеними особистими даними не може бути передана третім особам. Право скористатися послугами ППВА має лише те людина, дані якої зазначені у квитанції про оплату.
  • Радимо Вам здійснити реєстрацію на підставі унікального коду не пізніше 2 місяців з моменту оплати. Квитанція про оплату послуг ППВА вважається дійсною протягом 6 місяців із дня оплати.
  • За допомогою квитанції з унікальним кодом можна здійснити лише одну реєстрацію для подачі документів.

Під час подачі документів до Пункту прийому Візових Анкет заявник має можливість замовити послугу курєрської доставки паспорта.

Перевірити інформацію щодо найближчих можливих дат подачі документів відповідно до Вашого округу Ви можете на сайті: http://www.polandvisa-ukraine.com/

Інформація може змінюватися протягом дня і уточнюється на момент запису туристів!

3.    Туроператор надсилає документи турагенту (туристу), які засвідчують, що тур оплачений (е-ваучер), який турист подає разом із своїми документами на відкриття візи у ППВА.

 Проживання: Готелі та вілли


RSS Anti Spam