Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 448
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Легендове місто Львів та Галицькі святині
Тури для груп : під замовлення

Львів-Свіржський замок-Святоуспенська Унівська Лавра-Жовква-Крехівський монастир

3дні/2ночі1-й день

 

 

Зустріч групи.

Автобусна оглядова екскурсія: чудова нагода ознайомитися з історичними памятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів ХІV-XX ст.: церква Св.Єлизавети - неоготика, Львівська Політехніка, архікатедральний  собор Св.Юра - шедевр барокко, огляд храму, відвідування крипти, де поховані митрополит Андрій Шептицький, кардинал Йосип Сліпий, Галицько-Волинський князь Ярослав Осмомисл та ін., Львівський Університет -  побудований в стилі неоренесансу, Порохова вежа, костел св.Казимира - споруджений в ХVІ ст. для ордену о.о. Реформаторів. Огляд панорами міста з оглядової площадки Високого Замку - місця зародження Львова.

Панорама Львова

Поселення. Обід - факультативно.

  Пішохідна екскурсія по місту: Порохова вежа, ансамбль Успенської церкви: Успенська церква, Каплиця трьох Святителів, Вежа Корнякта, фортифікаційні споруди, Домініканський собор-одна із найвеличніших барокових споруд, Вірменський квартал - храм Успення Пресвятої Богородиці, дзвіниця, палац вірменських архієпископів, декоративна колона з фігурою св.Христа, Латинський кафедральний собор -  будувався майже 100 років - від готики через ренесанс до бароко, каплиця Боїмів, пл. Ринок-музей під відкритим небом -всі 45 будинків на цій площі є памятками архітектури XVI-XXст., Аптека-музей, вул.Руська, Бернардинський монастир, памятник Данилу Галицькому, проспект Шевченка...

Памятник Шевченку

Відвідування:

1. Музею зброї Арсенал, де виставлена чудова колекція  холодної зброї та голограми орденів ХVI ст. різних держав світу.   

2. Історичного музею Королівські зали - колишня резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського.

3. Музею меблів та порцеляни.

      О 17.00 год. пропонуємо  оглядову екскурсію по театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької - один з найкращих театрів Європи, побачити його неповторність та при бажанні залишитися на балет чи оперу -факультативно-.

Вільний час. Пропонується  прогулятися старовинними вуличками міста Лева або покататися у кінному екіпажі і побачити святково освітлене вечірнє місто, посидіти за філіжанкою кави та солодкими тістечками в одній з кавярень Львова, де Вас приємно здивує атмосфера  домашнього затишку та святковості або відвідати один із найрізноманітніших ресторанів міста:

•1.     Ресторан Купол, де Ви потрапите в  атмосферу Львівського ретро,  на стінах побачите старовинні фотографії Львова, на столі - старий патефон, а на вікні старовинну біблію.

•2.     Ресторан Криївка, де Ви зможете поринути в історичне минуле нашої країни та спробувати українського сала з квашеним огірочком та випити медовухи.

    У Львові завжди проживало багато різних національностей, а саме - німці, австрійці, вірмени, поляки, греки, євреї і насамперед українці. Це і створило атмосферу європейського інтернаціонального Львова.

       А щоб відчути цей неповторний колорит нашого міста, радимо відвідати ресторан «Кілікія» по вул. Вірменській чи ресторан «Краківська брама», де Вам запропонують автентичну вірменську кухню. Єврейську кухню можна спробувати у кнайпі  «Під Золотою Розою», в який є можливість поторгуватися за виставлений рахунок, а грецьку - у ресторані «Пафос».

    Після вечері  для зняття втоми радимо відвідати -факультативно-,  найбільший аквапарк на Західній Україні - «ПЛЯЖ» -площа 9,5 тис. квадратних метрів, 50-метровий олімпійський басейн, 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитяча зона з басейном та 3 гірками, два бари в мокрій зоні. Хороший настрій, незабутні враження та позитивні емоції залишаться з Вами надовго. Ночівля.

2-й день

Сніданок. Автобусна екскурсія  «Свіржський замок та Святоуспенська Унівська Лавра».

Свіржський замок

   На узвишші  над рікою височить Свіржський замок XVI- XVIІ ст. Це чудова оборонна споруда, оточена високими мурами та розвідним мостом, ставками та болотами. У замковому парку зберігся в стилі ренесансу костел XV ст. -сьогодні діюча церква-.

Унівська Лавра

    Святоуспенська Унівська Лавра Української Греко-Католицької церкви - це унікальна історична памятка чернецтва з кінця ХVIII ст. Найціннішою памяткою є храм Успення Пресвятої Богородиці  XVI ст.. Цей храм збудований Ваньком Логодовським, як подяка Пресвятій Богородиці за зцілення. Вона зявилася йому у сні  і порадила, де шукати цілюще джерело, омитися в ньому і отримати зцілення. Так український шляхтич потрапив на руїни монастиря, які згодом відбудував, і на згарищі знайшов ікону Богородиці. На даний час Унівська Чудотворна ікона Богородиці знаходиться в церкві Успення Пресвятої Богородиці. Також в цьому храмі покладена копія Туринської плащаниці, подарована Унівській лаврі на довічне зберігання.

Повернення до Львова. Обід -факультативно-

Екскурсія в Історико-меморіальний музей-заповідник Личаківське кладовище, де поховані видатні діячі української,  польської, німецької, вірменської, багатьох інших культур поети, письменники, художники, вчені, військові.

Вільний час. Пропонуємо поринути в світ духмяних солодощів, відвідавши -факультативно- львівські цукерні- «Цукерня», «Вероніка».  Це особливий світ, вони влаштовані у вишуканому сецесійному стилі з автентичними меблями та атрибутами. Домашні торти, тістечка,  рулети, запашний чай на травах, звичайна кава  справлять на Вас незабутнє враження.

Ночівля.

3-й день

Сніданок.    Автобусна екскурсія «Жовква та Крехівський монастир».

Крехівський монастир

Оглядова  екскурсія по  королівському місту - Жовква  з відвіданням давніх міських мурів XVII ст. Жовківського замку-резиденції польського короля  Яна III Собеського, унікального комплексу ренесансних споруд площі Ринок¸костелу і монастиря отців Домініканців, костелу св.Лаврентія, синагоги...

Крехівський монастир отців Василіан ХVII-XVIII ст. котрий вперше згадується ще у ХV ст. в якому  можна отримати благословення  отців та набрати води зі Святого джерела.

Відїзд до Львова. На згадку про наше місто радимо відвідати Вернісаж - виставку-продаж подарунків та сувенірів ручної роботи місцевих майстрів.

  А якщо у Вас залишилося ще трохи часу радимо -факультативно-:

    1. Для відчуття себе на хвильку львівянином,  спробувати каву по-львівськи,  вдихнути її аромат та насолодитися її смаком в кафе «Світ кави» -понад 40 сортів кави-. Саме тут  Ви зможете не тільки випити філіжанку кави, але й придбати запашної кави.

    2. Відвідати перший в Україні «Музей пивоваріння». Тут Ви дізнаєтеся про  таїнство народження напою та про історію його виникнення, і самі  відчуєте смак різних сортів пива на дегустації. Також в підвалах пивоварні знаходиться ресторан «Пивний дім Роберта Домса», який при бажанні  можна відвідати.

 

Вартість туру під замовлення:

У вартість входить:

  • Розміщення -2 ночі-
  • Транспортне обслуговування (мікроавтобус єврокласу) згідно програми
  • 2 сніданки
  • Екскурсії у супроводі гіда-екскурсовода -3 дні

У вартість не входить:

Вхідні квитки на 1 ос та екскурсії в музеях:


 

 


Додатково по даній категорії05.01.2016 - Тур Львів. Львів-місто історій та легенд
04.01.2016 - Львівські етюди- програми одноденних екскурсій для груп
29.10.2015 - Львів запрошує у гості до св.Миколая!
10.11.2014 - Львів-місто історій та легенд
10.11.2012 - ЛЬВІВ – Карпатський трамвай – Скелі Довбуша
10.11.2012 - Екскурсійна Львівщина: Львів-Жовква-Крехівський монастир-замки
10.11.2012 - Львів-перлина Західної України - 3дні / 2ночі (програми прийому шкільних груп)
10.11.2012 - ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ+ЛЬВІВ
10.11.2012 - Пізнай Львівщину за один день
10.10.2012 - МАНДРІВКА КАРПАТАМИ

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam