Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1152
Коментарі: 6
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Загадка Дракули-вікенд в Румунії
Екстремальний туризм : 100 євро

автобусВиїзди:  02.04.11
Виїзд з Чернівців

Тур вихідного дня (субота-понеділок) 

 

  Zamok Bran  Sigishoara  Zamok Pelesh 

 

 

 

1-ий день        Субота

Монастир Воронець

Poyana Brasov

Зустріч. Ранковий виїзд з Чернівців. Відвідування Сучави. Сучава-серце Буковини, місце коронацій господарів Молдови, «північні ворота» Румунії. Екскурсія розпочинається з відвідування Сучавської Тронної Фортеці - найважливішої історичної памятки міста, в фортеці жив в XV ст.. Штефан Великий. Ви ознайомитесь з історією країни і почуєте про славетне правління молдавських воєвод. В молдавській столиці ми також відвідаємо Монастир Святого Іоанна, де зберігаються мощі однойменного мученика.

Короткий переїзд до всесвітньо відомого монастиря Воронець, який названий за красу небесної синяви зовнішніх фресок «Сікстинською капелою Сходу» (включений в список Юнеско).

Далі , через мальовничі  Румунські Карпати переїжджаємо в м.Сігішоара - перлину Трансільванії (під охороною Юнеско). За легендою,  саме в Сігішоарі народився Влад Цепеш, той самий граф Дракула. У стінах середньовічної цитаделі знаходився Будинок Дракули, в якому в 1428 році появився на світ легендарний вампір. Зараз в цьому будинку знаходиться  бар і ресторан. Ви відкриєте для себе фортецю з красивим ансамблем середньовічної архітектури Трансільванії. Пішохідна екскурсія по фортеці. Огляд фортечних стін, веж, а також Католицької і Лютеранської церкви.

Переїзд  в Пояна Брашов. Поселення в готелі. Ночівля.

2-ий день   Неділя

Замок Пелеш

Brasov

Сніданок. Виселення з готелю. Огляд замку Пелеш (Peles Castle). Цей замок вважають одним із найкрасивіших замків в Європі. Замок Пелеш - шедевр архітектури в стилі Пізнього Німецького Відродження. Замок збудований в 1873-1883 рр. королем Каролом I. Інтерєри  Пелеша - взірець вишуканого дизайну. Його 160 кімнат прикрашені експонатами європейського мистецтва: люстри з кришталю Мурано, німецькі вітражі, стіни покриті шкірою з Кордови, порцеляна Мейсон і Сервер, чорне дерево і скульптури з слонової кості.

Переїзд в Бран. Відвідування замку Бран, який був  споруджений в 1377 році. Побудований на високому пагорбі, він придбав у наші дні славу як замок Дракули. Готична архітектура замку, його вузькі переходи й камяні сходи, маленькі приміщення й оригінальні меблі - усе нагадує про часи, коли тут  жив господар Цепеш. Туристи почують багато легенд про  «кровожерливого» Влада Цепеша, який більш відомий під іменем Дракула.

Поряд з замком розташований ринок сувенірів, на якому можна придбати сири (рецепт приготування яких тримається в таємниці), прекрасні вязані речі з натуральної шерсті, а також сувеніри, більшість з яких обіграє образ Дракули.

Далі, через високі мальовничі Карпати, переїжджаємо в м. Брашов розташований в серці Румунії на висоті 650 м.  Пішохідна екскурсія по місту.  Готичні квартали старого міста справляють надзвичайне  враження. Основною памяткою Брашова є Чорний храм, найбільший храм на просторах між Віднем і Стамбулом. Тут організовують щотижневі концерти органу - найбільший орган в південно-східній Європі.  Біля входу в храм статуя Йоханнеса Хонтеруса, реформатора, просвітителя, послідовника Мартіна Лютера. Також Ви побачите найвужчу вулицю в світі - Вулицю Нитки. Бажаючі можуть на фунікулері піднятися на оглядову площадку.

Вільний час. По дорозі на Україну заїзд в супермаркет КЕРФОР або МЕТРО, де буде можливість купити румунські вина і багато... цікавого!!!

 

3-ий день

Понеділок

Приїзд в Чернівці.

 

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ : 100 євро

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

 

  • Автобусне обслуговування по маршруту (автобус єврокласу);
  • Проживання 1 ніч в готелі  3-4* з сніданком;
  • Медстрахівка;
  • Супровід гіда по маршруту;
  • Екскурсії згідно програми.
  • вхідні квитки: замок Бран ( 5 євро), королівський палац Пелеш ( 5 євро); монастир Воронець (1євро);
  • особисті витрати;
  • індивідуальна  румунська віза 50 дол.

 

 

 

 


Додатково по даній категорії


25.02.2019 - Італійська прогулянка (5 ночей)

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam