Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Як Ви дізналися про наш сайт?

- з пошукової системи
- реклама в газеті
- з дошки оголошень
- клікнув на банер
- порадив знайомий
- завжди знав
- випадково знайшов
- інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1127
Коментарі: 5
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Відень і Будапешт: чарівність Дунаю
Екскурсійні тури. : від 79 євро

автобусДата виїздів на 2018р.: 05.01.18, 13.01, 16.01 (СПО), 27.01, 12.02, 24.02, 06.03, 10.03, 24.03, 14.04, 28.04, 12.05, 26.05, 09.06, 23.06, 14.07, 28.07, 11.08, 18.08, 22.08, 15.09, 29.09, 13.10, 27.10, 10.11, 24.11, 15.12, 29.12.18

Львів - Будапешт - Сентедре - Відень - Мішкольц-Тапольца - Львів БельведерСентедреВіденьМішкольц-ТапольцаПарламент в Будапешті

Переваги туру: 2 ночі в Будапешті! Оглядова екскурсія по Будапешту у вартості туру! ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА! Трансфер у всесвітньовідомі печерні купальні Мішкольц-Тапольца! 

Вартість  туру при оплаті

Дорослі:

Діти  до 12 рр.:

 

99 €

94 €

  • Доплата за 1-місне розміщення -30 €

1 день

Львів

 

7:00 реєстрація на автобусному паркінгу залізничному вокзалі Львова.

7:30 виїзд зі Львова автобусом, перетин кордону.  Переїзд по території Угорщини.

Відвідування винних підвалів в Долині прекрасних жінок з дегустацією вин і гуляшу (18 €/дор., 12 €/ діти до 12 років - для дітей гуляш + напій). Один з найвідоміших регіонів Угорщини - Долина Красунь, який славиться великою кількістю винних погребів. Тут продають вино,  зроблене з винограду, вирощеного в околицях, а найпопулярнішим  вважається червоне вино «Бича кров». Господиня погребу  пригостить пятьма сортами вина.  Шостий стакан безкоштовно наповнюють вином, яке сподобалося найбільше.

Розміщення в готелі.  Ночівля.

2 день

Будапешт - Сентендре

Оглядова екскурсія по Будапешту.

Будапешт визнаний одним з найкрасивіших міст світу.  Тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті.  У цьому місті поруч один з одним можна знайти фортеці  і  залишки будівель періоду Римської Імперії, турецькі лазні, памятки  в стилі готика, бароко і багато інших  памяток архітектури різного періоду.

Екскурсія «Закрут Дунаю»:  Вишеградська фортеця і Сентендре з відвідуванням Музею марципанів (25 €/дор., 15 €/діти до 12 років, вх. квиток в Музей марципанів і Вишеградську  фортецю оплачуються додатково).

Місто Сентендре знаходиться поблизу столиці Угорщини.  Саме це містечко давним-давно своєю красою і місцем розташування привернуло  до себе безліч національностей,  вони і творили його незвичайну архітектурну зовнішність.  Вузькі вулички з безліччю магазинів приведуть нас в центр старовинного містечка - на площу Фе (Fö tér). Приземкуваті різнокольорові будинки, чавунні решітки на них, і ось ми у Благовіщенській церкві. На мідній табличці поруч з входом пояснення: вік, стиль, висота ... Ще кілька кроків - і перед  вами двері в світ казки, відкриваємо її і заходимо в Музей марципанів (вх. квиток оплачується додатково).  В середині 90-х років XX століття Карой Сабо заснував такий музей з безліччю солодких на смак експонатів, ідея засновника такої майстерні переступила незабаром кордони  Угорщини.  

Відвідування Вишеградської фортеці (вхідний квиток оплачується додатково). На північ від Будапешта, де Дунай змінює напрям течії, над його мальовничим закрутом в XIII столітті була зведена Вишеградська фортеця.  Місто виросло не на порожньому місці:  ще в стародавні часи біля підніжжя гірського масиву знаходилися фортифікаційні споруди, побудовані ще римлянами.  Вишеградську фортецю побудували після татарської навали, з якої  угорські королі витягли певні уроки. Вишеград стояв на кордоні словянських земель і західних територій. І не дивно, що місто-фортеця зазнала значних потрясінь: героїчні облоги, полон повстанцями короля Соломона у вежі, викрадення угорської корони зі скарбниці, а потім Вишеград  і столиця Угорщини -  все це історія Вишеградської цитаделі.

Повернення в Будапешт.

Круїз на кораблику по Дунаю (20 €/дор., 15 €/діти до 12 років).

Вечірній круїз на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта - одна з кращих екскурсійних «родзинок».  Щедро ілюміновані набережні, чудові мости, унікальні панорамні краєвиди, які відкриваються з головної річки Європи, дарують незабутні враження від яскраво освітленого нічного міста.

Вільний час.

Повернення в готель.  Ночівля.

 

3 день

Будапешт - Відень

Сніданок в готелі.  Звільнення номерів.

Екскурсія до Відня «3в1: пішохідна екскурсія + екскурсія по Рингу + палацово-паркові комплекси Бельведер і Шенбрунн (огляд зовні)»  (40 €).

Відень - це поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер»,  столиця, яка потопає у вогнях ілюмінації й підсвітки, оточена зеленим кільцем лісів.

Бельведер. Спроектований і побудований на початку ХVIII століття, палац -  це дві чудові будівлі в стилі бароко, розташовані  фасадами один до одного, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац збудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.

Шенбрунн. Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії.  Чудовий палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами; палац показує простоту і скромність, пишність і багатство; найстаріший зоопарк світу.

23:00 виїзд до Будапешта.

Збір всієї групи в Будапешті.  Виїзд в Мішкольц-Тапольца.

 

4 день

Мішкольц-Тапольца - Львів

ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА! Трансфер у всесвітньовідомі печерні купальні Мішкольц-Тапольца !!!

~ 08: 00 прибуття в Мішкольц-Тапольца. Відвідування термальних купалень (вх. квиток оплачується додатково ~ 9 €).

Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, яке живиться теплими джерелами. Водолікувальна купальня захищена від вітру і приємний, врівноважений клімат є сприятливим для відпочинку.  Мішкольц-Тапольца оточене  1150 га букового лісу, в якому знаходиться чудовий парк з відкритим пляжем і печерною купальнею.  У цій воді - на відміну від окремих більш щільних лікувальних вод-можна купатися, не обмежуючи себе в часі, можна випробувати всі діючі тут водні ефекти. В Печерній купальні не буває літніх і зимових сезонів. В галереях печери завжди - весна, незалежно від вуличної спеки або лютого морозу.

Збір групи. Виїзд в Україну.

Перетин угорсько-українського кордону.

Прибуття до Львова (автобусний паркінг біля залізничного вокзалу) - орієнтовно 22:00.

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Оглядова екскурсія по Будапешту;

ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА! Трансфер у всесвітньовідомі печерні купальні Мішкольц-Тапольца;

Проїзд автобусом туристичного класу;

Проживання в готелі 3 * 2-х і 3-х місне розміщення;

Харчування: сніданок в готелі;

Супровід керівником групи. 

 

обробка документів + страховка на 30000 € - 10 €;

консульський збір (угорська віза): 36 € - дорослі; студенти / пенсіонери / діти до 18 років - безкоштовно (оплата візи відбувається ОСОБИСТО туристами при подачі документів);

проїзд в громадському транспорті;

особисті витрати;

рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.

 

Примітки:

*** Додаткові екскурсії підтверджуються при групі не менше 20 чол.

*** туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;

*** обіди і вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;

*** заставна сума при розміщенні дитячих груп в готелі (20 € / чол.).  Повертається при звільненні номерів в належному стані.

 


Додатково по даній категорії29.11.2018 - ГАРАНТОВАНИЙ ТУР!!!Неповторний Краків 02.01.19-05.01.19
06.11.2018 - ШОП ТУРИ В ПОЛЬЩУ: Перемишль , Жешув
30.10.2018 - SPA - вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО (виїзди 21.12.2018, 28.12.2018)
12.09.2018 - Дивовижна Італія+Рим (6 дн.)
21.08.2018 - Дивовижна Європа (7 днів)
10.08.2018 - ВИХІДНІ у ПОЛЬЩІ (3дні/1ніч)
03.08.2018 - Чудова Греція (ОЛІМПІЙСЬКА РІВЬЄРА)
26.07.2018 - КРАКІВ + ПАРК РОЗВАГ ЕНЕРДЖІЛАНДІЯ
14.02.2018 - Північна Казка: Берлін+Амстердам+Кейкенхоф+Франкфурт на Майні+Прага
13.02.2018 - Північне Сяйво Європи:Німеччина+Голландія

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam