Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Що впливає на Ваш вибір турфірми через інтернет?

- Рекомендації тур. порталів
- Можливість замовити тур on-line
- Детальна інформація про тури
- Гарні банери та зручність сайту
- Інше (вказати в коментарях)


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 453
Коментарі: 2
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Пізнай Львівщину за один день
Тури для груп : під замовлення

Одноденні виїзні екскурсії1. Одноденна автобусна екскурсія Замками Львівщини ( «Золота підкова») - пам`ятки оборонного будівництва 14-18ст.

Олеський замок

   Зустріч групи на вокзалі. Переїзд до Олеського замку -  видатної пам"ятки архітектури та історії XIII - XVIII ст. Давньоруська фортеця, яка з часом стала резиденцією магнатів та була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та  мешкав король Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Сьогодні в музеї зібрано унікальні твори живопису, скульптури X-XIX ст. Навкруги замку розкинувся мальовничий парк із  ставком.
      Переїзд до Підгорецького замку - архітектури пізнього ренесансу 1640 р. Замок належав магнатам Жевуським. Він оточений валами та ровами, костьол в стилі барокко, в"їздна брама та парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок є філією Львівської галереї мистецтв.

Переїзд до м.Золочів.

 Обід в м. Золочеві.

Екскурсія по Золочівському  замоку -  історична пам`ятка, споруджена на зразок цитаделі з бастіонами. Замок  належав Собеським та Радзивіллам в XVII-XVIII ст.. До ансамблю замку належать Великий палац  пізнього ренесенсу та Китайський палац у формі ротонди із експозицією  східного мистецтва. На території замку знаходяться два дивовижні камені правдоподібно XIII-XVI ст. з рукописом, який ще ніхто не може розгледіти. За легендою - це камінь "Щастя", де можна загадати заповітну мрію, яка може здійсниться лиш тоді,  коли вона несе людям добро і щастя.

  Повернення до Львова. Вечеря (факультативно). Вільний час. Проводи.

 

2. Одноденна автобусна екскурсія в м.Жовква та Крехівський монастир .

Крехівський монастир

       Зустріч групи на вокзалі. Переїзд до  м. Жовкви -  історико-архітектурного заповідника. Відвідування замку - резиденції польського короля Яна III Собеського (XVII-XVIII ст.ст.), площі-ринок, Глинянської брами, парафіяльного костелу Св. Лаврентія (1606-1618), ансамблю Василіанського монастиря з церквою Різдва Христового (XVII - поч. XX ст.), де знаходяться відомі розписи Ю. Буцманюка (на куполі - галерея українських національних героїв та святих), синагогу (1687г.), колишній монастир та костел домініканців (XVII - XX ст. ст.).

         Обід в м. Жовква.

        Переїзд в Крехівський монастир - старовинний чоловічий Василіанський монастир Св.Миколая  в Крехові , в якому нині діє Духовна семінарія. Монастирський комплекс XVII-XVIII ст. складається з церкви Св. Миколая, трьох корпусів келій, потужних оборонних мурів із вежами -дзвіницями та в`їзними брамами.

        Повернення до Львова. Вечеря (факультативно). Вільний час. Проводи.

 

3. Одноденна автобусна екскурсія в Олеський замок + Львів.

Панорама Львова

     Зустріч групи на вокзалі. Переїзд до Олеського замку -  видатної пам"ятки архітектури та історії XIII - XVIII ст. Давньоруська фортеця, яка з часом стала резиденцією магнатів та була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та  мешкав король Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Сьогодні в музеї зібрано унікальні твори живопису, скульптури X-XIX ст. Навкруги замку розкинувся мальовничий парк із  ставком.

   Обід.Повернення до Львова.

Автобусна оглядова екскурсія по місту - прекрасна нагода ознайомитися з історичними пам`ятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів: церква Св. Єлизавети - неоготика, Львівська Політехніка, Кафедральний собор Св. Юра - шедевр бароко та усипальниця кардиналів, Львівський Національний Університет. Високий замок - огляд міста з висоти пташиного польоту.

Вільний час. Проводи.

 

4. Одноденна автобусна екскурсія в Золочівський  замок + Львів.

Золочівський  замок

Зустріч групи на вокзалі. Переїзд до Золочівського  замку -  історична пам`ятка, споруджена на зразок цитаделі з бастіонами. Замок  належав Собеським та Радзивіллам в XVII-XVIII ст.. До ансамблю замку належать Великий палац  пізнього ренесенсу та Китайський палац у формі ротонди із експозицією  східного мистецтва . На території замку знаходяться два дивовижні камені правдоподібно XIII-XVI ст. з рукописом, який ще ніхто не може розгледіти. За легендою - це камінь "Щастя", де можна загадати заповітну мрію, яка може здійсниться лиш тоді,  коли вона несе людям добро і щастя.

  Обід в м. Золочеві.

  Повернення до Львова.

Автобусна оглядова екскурсія по місту -прекрасна нагода ознайомитися з історичними пам`ятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів: церква Св. Єлизавети-неоготика, Львівська Політехніка, Кафедральний собор Св.Юра-шедевр бароко та усипальниця кардиналів, Львівський Національний Університет. Високий замок - огляд міста з висоти пташиного польоту.

Вільний час. Проводи.

 

Ціни будуть подані при замовленні

 

Програма може бути змінена згідно ваших вимог.

Додатково по даній категорії28.08.2018 - Отдых во Львове. Львов на большом экране
05.01.2016 - Тур Львів. Львів-місто історій та легенд
04.01.2016 - Львівські етюди- програми одноденних екскурсій для груп
29.10.2015 - Львів запрошує у гості до св.Миколая!
10.11.2014 - Львів-місто історій та легенд
10.11.2012 - ЛЬВІВ – Карпатський трамвай – Скелі Довбуша
10.11.2012 - Екскурсійна Львівщина: Львів-Жовква-Крехівський монастир-замки
10.11.2012 - Львів-перлина Західної України - 3дні / 2ночі (програми прийому шкільних груп)
10.11.2012 - ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ+ЛЬВІВ
10.10.2012 - МАНДРІВКА КАРПАТАМИ

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam