Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 90
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
На пиво до Львова
Тури для індивідуалів : від 620 грн.

На пиво до Львова

Дати: 11 -12 червняДля індивідуалів (мін. 2 особи)

 

Львів

 

Фестиваль пива

Львів

 

 

 

11.06.11

субота

Зустріч у Львові представником турфірми.

Пішохідна екскурсія старовинними вуличками Львова: ансамбль Успенської церкви - Успенська церква, Каплиця трьох Святителів, Вежа Корнякта, фортифікаційні споруди, Домініканський собор-одна із найвеличніших барокових споруд, Вірменський квартал - храм Успення Пресвятої Богородиці, дзвіниця, палац вірменських архієпископів, декоративна колона з фігурою св.Христа, Латинський кафедральний собор - будувався майже 100 років - від готики через ренесанс до бароко, каплиця Боїмів, пл. Ринок-музей під відкритим небом - всі 45 будинків на цій площі є памятками архітектури XVI-XX ст, Аптека-музей-підземелля, вул.Руська, Бернардинський монастир, памятник Данилу Галицькому, проспект Шевченка...

Запрошуємо вас на Фестиваль пива, який відбудеться в центральній частині міста.

Фестиваль пива - це поєднання сучасних технологій зі старими рецептами пивоваріння, це заклик до популяризації культури споживання пива та популяризації давньої культури Львова загалом.

Не випадково саме пиво у поєднанні із старовинною архітектурою Львова здатне створити чудову атмосферу свята, перформансу та справжньої забави.

Розміщення в готелі

12.06.11

неділя

Сніданок. Виселення.

Продовжуємо куштувати львівське пиво.

В рамках цьогорічного фестивалю пива пройдуть вибори «найкращої кнайпи Львова».

Відвідаємо Музей пива Львівської пивоварні. Перший в Україні Музей пивоваріння, площею понад 500 м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст. Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності. Основна ідея музею - показати відвідувачам традиції пивоваріння Львівщини через музейні памятки і ще раз підтвердити, що пивоваріння у Львові має давні традиції, що дає право називати місто українською пивною столицею.
У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів, серед  яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття; детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні.

 

 

 

Розміщення  в готелі

Вартість  на 1 ос.

(при мін.2 ос.):

хостел Перлина - розміщений в 20 хвилинах їзди від центру міста. Можливе розміщення в 2 та 3 місних номерах (блок). Вигоди (ТУ) розміщені в блоці на 5 осіб або на поверсі.

 

620 грн

хостел Перлина (покращений)- розміщений в 20 хвилинах їзди від центру міста. Можливе розміщення в 2 та 3 місних номерах (блок). Вигоди(ТУД) розміщені в блоці на 5 осіб.

 

670 грн

Гетьман*** - розташований поблизу центру міста і має зручне транспортне сполучення, 2-місний стандартний номер з вигодами

 

705 грн

Відень*** - невеличкий  готель  в центрі міста, 2-місний стандартний номер з вигодами

 

750 грн

Купава**** - розташований майже в самому центрі Львова у затишному та тихому районі старого міста, 2-місний стандартний покращений

 

750 грн

Дністер**** - в центральній частині міста, 2-місний  стандартний номер з вигодами

 

800 грн

Дворжец Рейкарц*** - новий  готель в центральній частині міста, 2- місний стандартний номер з вигодами

 

800 грн

Євроготель*** -новий готель, 15 хв. від центру, 2-місний стандартний номер з вигодами

 

800 грн

 

 

 

  У вартість входить:

  • Проживання 1 ніч + сніданок
  • Екскурсії згідно програми
  • Трансфер з вокзалу в готель

 У вартість не входить:

  • Вхідні квитки в музеї на особу: Аптека-музей-5 грн., каплиця Боїмів-5 грн., Вірменський собор-1 грн., Латинський костел- 2 грн., Музей-пивоваріння-20 грн.
  • Проїзд громадським транспортом

 


Додатково по даній категорії

12.12.2019 - День Львова (06.05.17-07.05.17)
19.09.2014 - Львів-кавовий рай (програма для індивідуалів 3 дні/2ночі)
09.07.2014 - Романтика Львова - програма для індивідуалів 2дні / 1ніч
14.06.2014 - Львівське Ретро

RSS-Тури та відпочинки Anti Spam