Ukrainian Language Poland Language English Language

Опитування

Де би Ви хотіли провести свій відпочинок

Україна
Європа
Туреччина, Єгипет
Екзотичні країни
Острови
море
гори
дача
інше


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 72
Коментарі: 0
Головна  Кращі    Популярні   Список  
Зірки Європи (Краків-Берлін-Амстердам-Брюгге-Гент-Париж-Нюрнберг)
Інфотури : від 370 €

автобусВиїзди:  15.09, 29.09, 13.10, 20.10, 27.10, 10.11, 24.11, 08.12, 15.12, 28.12*...

* - підвищення вартості на святкові виїзди! Вартість просимо уточнювати !

 

Львів - Краків - Берлін - Амстердам - Брюгге-Гент- Париж - Нюрнберг - Львів

Нова програма!!! 

вересень

жовтень

листопад

грудень

15, 29

13, 20, 27

10, 24

08, 15, 28*

 

 січень

лютий
26 23

 

УВАГА!  На виїзди 28.12.2012* зміна вартості та програми перебування 01.01-02.01.2013!

Вартість  туру  при оплаті:

Готель 3*, 2-3 місне розміщення:

Дорослі:

Діти до 12 років:

більше 5 тижнів

370 €

315 €

більше 4 тижнів

385 €

330 €

менше 4  тижнів

415 €

355 €

 

Доплата за 1-місне розміщення = 135 €

Доплата за 2 ряд в автобусі +15 €

Доплата за 3 ряд в автобусі +10 €

У програмі туру:

оглядові екскурсії в Кракові, в Парижі, відвідування Амстердама, відвідування Берліна, відвідування Нюрнберга.
Прогулянка на катері по р. Сені, Франція; поїздка у Версаль, відвідування Ейфелевої вежі, Лувра, а для дорослих - знамениті кабаре «Лідо» і «Мулен Руж»!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

 

  Париж   Берлін Амстердам  

 

 

      ПОЛЬЩА

1 день

Реєстрація на залізничному вокзалі Львова о 8-00. Виїзд зі Львова автобусом о 8:30
КраківПрибуття в КРАКІВ.
Ознайомча пішохідна екскурсія «Старовинний Краків». «Це місто велике і прекрасне, з величезною кількістю будинків, мешканців, базарів, виноградників і садів» - так писав про Краків в XII столітті арабський географ Аль-Ідрісі. І не багато чого змінилося з того часу. Краків, королівське місто продовжує захоплювати своїх гостей. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами та Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Суконних Рядів, Маріацького Костелу, Ягелонського Університету, в якому навчався Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II. Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Ночівля.

 

               НІМЕЧЧИНА

2 день

Сніданок в готелі. Виселення з готелю, переїзд до Німеччини, БЕРЛІН. Рекомендуємо пішохідну екскурсію (екскурсійний збір-20 €).
Пішохідна оглядова екскурсія охоплює основні памятки міста. Ніколайфіртель - найстаріший житловий квартал Берліна, який існує з XIII століття. У його центрі знаходиться неоготична церква Святого Миколая - найдавніша церква міста. Зруйнований Другою світовою війною квартал був відтворений в тому вигляді, в якому існував до руйнування. Ряд невеликих житлових будинків, переважно навколо церкви, був зведений заново у своїх історичних формах.
На площі Александрплац ми побачимо чудовий фонтан Нептуна, дізнаємося про історію створення Александрплатц та цікаві факти будівництва телевізійної вежі. Потім ми відправимося на музейний острів, на якому знаходяться 5 найвідоміших музеїв міста: Пергамський музей (Pergamon), Старий і Новий музеї (Altes Museum und Neues Museum), Стара Національна галерея (Alte Nationalgalerie), музей Боде (Bode-Museum). Острів музеїв знаходиться в списку ЮНЕСКО як культурне надбання людства. У музеях зібрані унікальні колекції, що принесли славу Берліну. Оглянемо Берлінський Собор і поговоримо про особливості його архітектури. По нинішньому Королівському, а в минулому Собачому мосту перейдемо (а по дорозі дізнаємося чому міст так називався) на Унтер-ден-Лінден - знамениту берлінську вулицю, де оглянемо Форум Фрідеріціанум-архітектурний комплекс, що складається з красивих величних будівель XVIII століття, дізнаємося більше про життя легендарного Фрідріха Великого і здивуємося історії собору Святої Ядвіги. Окремо торкнемося теми Третього Рейху і оглянемо памятник, що знаходиться під землею.
Дізнаємося які статуї стоять біля будівлі Арсеналу і що знаходиться у Караульні. Оглянемо найкрасивішу берлінську площу - Жендарменмаркт і побачимо головні визначні памятки Берліна, виконані з шоколаду. Перебуваючи у Французькому кварталі, дізнаємося його історію і відповідь на питання: «Чому ж так багато французів виявилося в Берліні?» Потім дізнаємося, де знаходиться бункер Гітлера і що було раніше на місці меморіалу жертвам Голокосту. Оглянемо сучасну архітектуру на Потсдамській площі.
Пройдемо по сліду берлінської стіни, поговоримо про період холодної війни і про життя в розділеному місті. Від Бранденбурзьких воріт - архітектурного символу Німеччини - прямуємо до меморіалу радянським воїнам. Поговоримо про другу світову та період Третього Рейху і побачимо як виглядав Берлін навесні 1945 року. Підійдемо до Рейхстагу, де дізнаємося про його історію, тісно повязану з історією Німеччини.

Пропонуємо факультативно:

1) музей Пергамон (дорослі - 25 €, діти до 12 років - 15 €):

 Знаменитий Пергамський музей не випадково є найвідвідуванішим музеєм Берліна. Не випадково цей музей входить до списку культурної світової спадщини Юнеско. Музей був побудований спеціально для експозиції в ньому Пергамского вівтаря - шедевра елліністичного мистецтва, датованого 2-м ст. до нашої ери, який був знайдений на території сьогоднішньої Туреччини у другій половині XIX ст. німецьким інженером-археологом Карлом Хуманн. Цей експонат справедливо відносять до одного з чудес світу. Тут Ви зможете опинитися в стародавніх містах Малої Азії і Месопотамії, піднятися сходами Пергамского вівтаря, пройти під воротами Мілетського ринку, вратами Іштар і по вулиці процесій з Вавилону. Архітектурні памятки старовини допоможуть перенестися в минуле великих цивілізацій в історії людства.

2) пішохідну екскурсію «Вечірні вогні Берліна» (дорослі - 15 €, діти до 12 років - 10 €):

Берлін - місто особливо помітних контрастів, які ще яскравіше виражені у вечірньому світлі. Контрастним буде і наш маршрут по вечірній столиці: рештки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх - центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony-центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, музей Лего, Берлінську Філармонію.
Посадка в автобус. Нічний переїзд до Амстердама.

 

ГОЛАНДІЯ

3 день

Прибуття бл. 9-00
Оглядова екскурсія по Амстердаму (екскурсійний збір-10 €) з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського Палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.
Піша прогулянка по історичному центру Амстердама, в яку включається огляд Центральної площі Дам, будівлі Королівського палацу, розташованого навпроти монумента, встановленого в память полеглим у Другій Світовій війні, протестантської церкви Nieuwe Kerk, а також будівлі музею Мадам Тюссо. Далі маршрут проляже по вулиці Рокині, що простягнулася вздовж каналу Сінгел, одного з 4-х центральних каналів, що оповив місто, і визначав в 14 столітті кордон Амстердама. Далі ми відвідаємо вулицю і площу Спюі, де нині розташовується адміністративний центр університетських факультетів і лютеранська церква 17 століття і на площу Мунте, що в перекладі з фламандського означає «монета», де височіє вежа Мунте 17 століття, розташована в самому центрі вулиці Калвестраат - найвідомішої торгової вулиці в Амстердамі.
АмстердамТретя частина екскурсії, мабуть, найбільш захоплююча, так як...
Вам належить побачити майже весь Амстердам, здійснюючи годинну прогулянку на катері по каналах (дорослі - 15 €, діти до 12 років - 10 €) . Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, будинки багатих купців 17 століття, старовинні адміністративні будівлі, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників.
Поселення в готель. Вільний час.
Увечері - екскурсія «Таємниці району червоних ліхтарів» (20 € - тільки для дорослих !!!)- вечірня прогулянка по колишньому порту. Це красива частина міста. Тільки на цій екскурсії ми прогуляємося по району Червоних ліхтарів, який захований від очей звичайних туристів! Тут вам відкриються всі таємниці та загадки Амстердама. А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театрі «Касса Росса» (вхідний квиток опл. додатково від 30 €)! Ночівля.

 

БЕЛЬГІЯ

4 день

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Виїзд в Бельгію. 

Рекомендуємо виїзд в - Брюгге і Гент (дорослі - 45 €, діти до 12 років - 35 €). Місто Брюгге - одне з найкрасивіших міст Європи, романтичний музей під відкритим небом із старовинними церквами, елегантними будинками, знаменитими каналами і портами. Не побувати в Брюгге - означає не побачити найцікавішого в Бельгії. Найкраще прогулятися по місту пішки, саме так можна побачити і роздивитися   більш,  ніж 2000 визначних місць Брюгге.

У XIV - XVI століттях в Брюгге знаходився найбільший діловий і культурний центр Європи. Кожен день до 150 суднів з усіх країн світу завантажувалися і розвантажувалися в порту. Тут народився капіталізм, ринкова економіка, біржа (від імені свого прародича: Van den Beurs).

Місто Гент знаходиться в Бельгії і є столицею провінції Ост-Фландерен. Гент оточений квітковими полями, за що отримав епітет «місто квітів». Місто має багате культурне минуле, це добре помітно по тому, як виглядає його центр, в якому можна знайти цілий ряд цікавих історичних памяток. Прогулюючись по місту, ви побуваєте біля «трьох веж Гента», як їх тут часто називають, - Собору Святого Бавона, міської Вежі-Дзвіниці і Церкви Святого Миколая, які утворюють пряму лінію у напрямку до мосту Святого Михайла.

Збір групи.

УВАГА!!! Ті, що не приєдналися до факультативної поїздки в  Брюгге і Гент, очікують групу в одному з торгових центрів в районі м. Гент!

Переїзд в Париж. Поселення в готель. Ночівля.

 

ФРАНЦІЯ

5 день

Сніданок в готелі.

Знайомство з Парижем:
Автобусна екскурсія
. Ви побачите Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, Латинський квартал, Пантеон, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Будинок і Собор Інвалідів, Люксембурзький сад, Лувр, сад Тюїльрі, музей духів Фрагонард, Оперу, пл. Трокадеро.
Вільний час. Додатково пропонуємо обід ~ 15 €.
Факультативна пішохідна екскурсія «Колиска Парижа»   (20€/дор., 15€/діти до 12 років) з відвідуванням острова Сіте, Собору Паризької Богоматері, Ратуші, Центр Ж. Помпіду, Понт Нев. 
Рекомендуємо здійснити романтичну прогулянку на кораблику по р.Сена (дорослі - 25 €, діти до 12 років - 15 €)
   Вільний час.
Додатково пропонуємо відвідати ДЛЯ ДОРОСЛИХ:
     Знамените кабаре «Лідо» (перекладається як «Веселе до»), має 50-річну історію успіху. Ціна вистави  з келихом шампанського -  105 €
     Ще більш відоме паризьке кабаре - «Мулен Руж» вже більше ста років. Ціна вистави - 125 €
Самостійне повернення у готель (таксі на 3 чол 30 - 40 €). Ночівля.

6 день

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Речі залишаються в автобусі.
 Рекомендуємо відвідати: найбільший музей світу - Лувр (30 € дорослі / 20 € діти до 12 років). Займає близько сорока гектарів землі в самому серці Парижа, на правому березі Сени. У стінах його виставкових залів зберігаються предмети, яскраво ілюструють 11 тисячоліть розвитку культури цивілізацій.

Факультативна автобусна екскурсія у ВЕРСАЛЬ.
Супровід гідом, проїзд: дорослі - 40 €, діти до 12 років - 20 €. Вх.квиток оплачується додатково - 15 €
Найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця, велична резиденція французьких королів з неосяжним парком.
Версальський палац - парадний палац французьких королів у передмісті Парижа Версалі. З XVII століття був зразком для палаців численних монархів і князів по всій Європі. З 1979 Версальський палац включений в список всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
 16:00 - посадка в автобус. Вечірній переїзд по території Франції та Німеччини. Транзитний нічліг в Німеччині. Поселення в готель. Ночівля.

 

НІМЕЧЧИНА

7 день

Сніданок в готелі. Виселення з готелю, переїзд в Нюрнберг.
Середньовічний Нюрнберг - вільний імперське місто, один з найбільших центрів розвитку торгівлі та ремесел, а також місто пишних готичних церков, чудових фонтанів, найкрасивішою Різдвяного ярмарку в Німеччині, європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих нюрнберзьких ковбасок. Саме в Нюрнберзі побудували першу залізницю в Німеччині, саме тут був винайдений глобус і кишеньковий годинник на ланцюжку.
Рекомендуємо пішохідну екскурсію (екскурсійний збір-20 €), під час якої Ви побачите Ринкову площу Нюрнберга - найзнаменитішу в Німеччині, на якій щороку проводиться різдвяний базар, замок Кайзенбург - з нього почалася історія міста, одну з найбільш незвичайних визначних памяток Нюрнберга - фонтан «Подружня карусель» і церква Frauenkirche - головний храмом Нюрнберга. Саме перед Frauenkirche розігруються головні різдвяні урочистості не тільки Нюрнберга, але і всієї Південної Німеччини.
Вільний час. Посадка в автобус.
Переїзд до Польщі. Транзитний нічліг в готелі.

8 день

Виїзд на Україну. Орієнтовна прибуття до Львова 23:00-00:00.

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

  - Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту: Львів - Краків - Берлін - Амстердам - Париж - Нюрнберг - Львів
- Проживання в готелях 2 *- 3 * зі всіма зручностями;
- Харчування - сніданки в готелях;
- Ваучер, медична страховка;
- Візова підтримка;
- Супровід представником фірми;
- Оглядові екскурсії по програмі: оглядова екскурсія в Кракові, в Парижі,  відвідування Амстердама, Берліна і Нюрнберга.

- екскурсійнний збір для дітей до 12 років.

- Консульський збір - 35€+205грн.+30грн.;
Пільгові категорії (діти, студенти, пенсіонери) - 205 грн +30грн.

- Вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї ...

- Рекомендовані програми і додаткові екскурсії;

- Особисті витрати;

- Проїзд на громадському транспорті;

 

Необхідні документи

При замовленні туру ціна та перелік документів належать уточненню.

Консульський збір(35  €) не оплачують:

 • Діти до 6 років;
 • Діти до 18 років при наявності оригінала довідки з місця навчання;
 • Студенти стаціонарної денної форми навчання до 21 років при наявності довідки з місця навчання;
 • Пенсіонери при наявності копії пенсійного посвідчення.

Необхідно знати!

У випадку відмови у видачі візи  консульський збір не повертається.

Примітки:

 • У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
 • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій не менше 20 чоловік.
 • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, пов`язані з проходженням митного і паспортного контролю!
 • В програмах туру вказаний орієнтовний час. Точне місце та час відїзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 •  Час очікування тих, хто запізнився до початку екскурсій та / або додаткової програми не перевищує 5 хвилин, до виїзду з міст - не більше 15 хвилин. Ті, що запізнилися, наздоганяють групу самостійно за свій рахунок.
 • Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінні.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!

НЕОБХІДНО ЗНАТИ!

При оформленні документів обовязково надається з пакетом документів для дитини (до 18рр.) КОПІЯ та ОРИГІНАЛ нотаріального дозволу! від батьків (батька/матері) на виїзд дитини за кордон. Оригінал нотаріального дозволу повертається консульством туроператору після видачі візи і його потрібно надати на кордоні!

Всі заяви про спонсорування поїздок повинні бути завірені нотаріально для подання в консульство! Заяви надаються і для дітей, які подорожують з батьками!!! В заявах обовязково вказувати всі країни, які відвідує туристична група по маршруту і на факультативних екскурсіях!

 RSS-Тури та відпочинки Anti Spam